Italijoje - šeimininkų pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos aukščiausioje lygoje buvo sužaistos dvejos 15 turo rungtynės. Jose pergales vienodais rezultatais iškovojo šeimininkai – „Palermo“ įveikė „Fiorentina“ klubą, o Romos „Lazio“ sugebėjo palaužti „Catania“ ekipą.

„Fiorentina“ pratęsė savo nesėkmingą atkarpą svečiuose rezultatu 0-2 nusileisdami „Palermo“ ekipai, kuri sugebėjo reabilituotis po praeitame ture patirtos nesėkmės Sicilijos derbyje.

Šeimininkai jau nuo pat rungtynių pradžios aktyviai atakavo varžovų vartus ir 17 minutę jų pastagos davė vaisių. Brazilas Amauri puikiai kulnu perdavė kamuolį komandos draugui Fabrizio Miccoli, italas permetė kamuolį per Sebastieną Freyų ir pelnė įvartį į savo buvusios komandos vartus. Įvarčio autorius netrukus pribėgo prie Amauri rėkdamas „Tai tavo įvartis!”, tuom parodydamas savo padėką už Amauri meistrišką perdavimą.

Antrasis įvartis buvo įmuštas jau rungtynių pabaigoje, 81 minutę, kuomet savo sugebėjimus pademonstravo dar vienas brazilas. Fabio Simplicio slalomu pranėrė pro visą „Fiorentina“ gynybą ir taikliu smūgiu pelnė antrajį įvartį į svečių vartus.

Tuo tarpu kitam Sicilijos klubui „Catania“ šį sykį sekėsi kur kas blogiau negu kaimynams – ekipa svečiuose turėjo pripažinti „Lazio“ pranašumą.

Pirmajį įvartį sostinės ekipa pelnė jau septintają minutę. Teisėjas paskyrė baudos smūgį „Lazio“ naudai prie svečių vartų ir Cristiano Ledesmos tikslus perdavimas pasiekė Tommaso Rocchi, kurio smūgis galva nepaliko jokių šansų varžovų vartininkui.

Visgi antrojo įvarčio „Lazio“ sirgaliams teko laukti iki pat rungtynių pabaigos – 89 minutės. Makedonietis Goranas Pandevas gavo kamuolį stovėdamas nugara į vartus, tačiau sugebėjo apsisukti, pergudrauti varžovų gynėją bei galingai smūgiuoti į vartus. Skriejantį kamuolį dar lietė varžovų vartininkas, tačiau kamuolys vistiek surado savo kelią į vartus.