Italijoje - sėkminga diena šeimininkams © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaistos dar aštuonerios XV turo rungtynės.

Tik tašku nuo ketvirtosios vietos po pergalės namie 2-0 prieš Bergamo "Atalanta" atsilieka Cesare Prandelli vadovaujama ir žygį Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose tęsianti"Fiorentina".

Juanas Vargasas 26 minutę išnaudojo Stevano Jovetičiaus perdavimą ir pasiuntė kamuolį į tinklą, o Mario Santana prieš pat didžiąją pertrauką pataikė į virpstą.

"Atalanta" rungtynių pabaigoje liko mažumoje, mat raudoną kortelę prieš save išvydo dukart įspėtas Jaime Valdesas, o Florencijos vienuolikė persvarą įtvirtino 89 minutę - iš arti pasižymėjo Alberto Gilardino.

Devintą nesėkmę šį sezoną patyrė "Livorno" su Tomu Danilevičiumi, namie 0-2 nusileidusi Veronos "Chievo".

Pirmasis įvartis krito 12 minutę, kai galva varžovų vartininką nuginklavo Luca Rigoni, o 25 minutę šeimininkai krito į dar didesnę duobę - už ginčus su teisėju raudoną kortelę prieš save išvydo Cristiano Lucarelli.

Dvikovos baigtis buvo praktiškai nulemta 66 minutę, kuomet antrą įvartį įmušė Simone Bentivoglio.

Danilevičius žaidė nuo 28 minutės, tačiau niekuo nepasižymėjo.

"Roma" 1 - 0 Romos "Lazio"
78' [1 - 0] Marco Cassetti

88' iš aikštės pašalintas David Pizarro ("Roma")

"Siena" 3 - 2 "Catania"
13' [0 - 1] Jorge Andres Barrios Martinez
51' [1 - 1] Emanuele Calaio
55' [1 - 2] Jorge Andres Barrios Martinez
56' [2 - 2] Claudio Terzi
62' [3 - 2] Michele Paolucci

"Palermo" 2 - 1 "Cagliari"
24' [0 - 1] Alessandro Matri
55' [1 - 1] Igor Budan
65' [2 - 1] Simon Kjaer

"Napoli" 3 - 2 "Bari"
49' [0 - 1] Paulo Vitor De Souza Barreto
54' [1 - 1] Fabio Quagliarella
62' [1 - 2] Andrea Ranocchia
71' [2 - 2] Christian Maggio
88' [3 - 2] Fabio Quagliarella

65' iš aikštės pašalinta sAlessandro Parisi ("Bari")
90' iš aikštės pašalintas Andrea Ranocchia ("Bari")

"Livorno" 0 - 2 Veronos "Chievo"
12' [0 - 1] Luca Rigoni
66' [0 - 2] Simone Bentivoglio

25' iš aikštės pašalintas Cristiano Lucarelli ("Livorno")

Tomas Danilevičius ("Livorno") žaidė nuo 28 minutės

"Genoa" 2 - 2 "Parma"
14' [1 - 0] Rodrigo Palacio
37' [1 - 1] Jonathan Ludovic Biabiany
59' [1 - 2] Jonathan Ludovic Biabiany
67' [2 - 2] Raffaele Palladino

"Fiorentina" 2 - 0 Bergamo "Atalanta"
26' [1 - 0] Juan Vargas
89' [2 - 0] Alberto Gilardino

"Bologna" 2 - 1 "Udinese"
27' [1 - 0] Martins Bolzan Adailton
45' [1 - 1] Antonio Di Natale
65' [2 - 1] Marco Di Vaio (iš 11 metrų baudinio)