Italijoje - Stankevičiaus įvartis ir "Juventus" nesėkmė © Eurofootball.lt
Trečiadienį Italijos "Serie A" pirmenybėse sužaista dešimt XXI turo rungtynių.

Svarbią pergalę iškovojo pirmenybių lyderis Milano "Inter", išvykoje rezultatu 2-0 įveikęs "Catania".

Svečiai išsiveržė į priekį jau penktą minutę, kai po puikaus Julio Cruzo reido dešiniuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę kamuolį į tinklą galva pasiuntė Dejanas Stankovičius.

Nors sužaidus vos pusvalandį teisėjas iš aikštės už grubią pražangą prieš Giacomo Tedesco pašalino "Inter" saugą Sulley Muntari, po didžiosios pertraukos, 71 minutę, Zlatanas Ibrahimovičius padvigubino skirtumą - švedas iššoko vienas prieš vartininką, persimetė kamuolį per jį ir ramiai įrideno į tuščius vartus.

Antrą įvartį Italijos čempionate pelnė lietuvis Marius Stankevičius, žaidęs visas 90 minučių pergalingame Genujos "Sampdoria" ekipos mače prieš Romos "Lazio", pasibaigusiame rezultatu 3-1.

Lietuvos rinktinės futbolininkas, rungtyniavęs gynėjo pozicijoje, pasižymėjo 54 minutę, kai buvo paliktas visiškai vienas baudos aikštelėje ir smūgiu galva pasiuntė į tinklą kamuolį po Antonio Cassano pakelto kampinio.

Iki tol "Sampdoria" pirmavo, mat 13 minutę panašiomis aplinkybėmis pasižymėjo Gennaro Delvecchio, bet "Lazio" atstatė pusiausvyrą, kai po Cristiano Ledesmos perdavimo įmušė Tommassio Rocchi.

Visgi dar prieš tikslų Stankevičiaus smūgį 51 minutę Genujos komandą į priekį išvedė Cassano, suklaidinęs kelis gynėjus ir nepalikęs vilčių vartininkui.

Stankevičius taip pat 79 minutę užsidirbo geltoną kortelę.

"Milan" 1 - 1 "Genoa"
33' [1 - 0] David Beckham
87' [1 - 1] Diego Milito

Bergamo "Atalanta" 0 - 1 "Bologna"
80' [0 - 1] Sergio Volpi

"Cagliari" 1 - 0 "Siena"
37' [1 - 0] Robert Acquafresca

"Catania" 0 - 2 Milano "Inter"
5' [0 - 1] Dejan Stankovic
71' [0 - 2] Zlatan Ibrahimovic

31' Sulley Ali Muntari ("Inter") pašalintas iš aikštės

Veronos "Chievo" 1 - 1 "Lecce"
56' [0 - 1] Giuseppe Vives
88' [1 - 1] Andrea Mantovani

49' Davide Mandelli ("Chievo") pašalintas iš aikštės
80' Medina Fabiano ("Lecce") pašalintas iš aikštės

"Fiorentina" 2 - 1 "Napoli"
47' [1 - 0] Mario Alberto Santana
49' [1 - 1] Luigi Vitale
79' [2 - 1] Riccardo Montolivo

"Roma" 2 - 1 "Palermo"
23' [1 - 0] Francesco Totti
31' [1 - 1] Edison Cavani
45' [2 - 1] Matteo Brighi

Genujos "Sampdoria" 3 - 1 Romos "Lazio"
13' [1 - 0] Gennaro Delvecchio
29' [1 - 1] Tommaso Rocchi
51' [2 - 1] Antonio Cassano
54' [3 - 1] Marius Stankevičius

"Torino" 0 - 0 "Reggina"

"Udinese" 2 - 1 Turino "Juventus"
20' [1 - 0] Fabio Quagliarella
74' [2 - 0] Antonio Di Natale
77' [2 - 1] Vincenzo Iaquinta (iš 11 metrų baudinio)