Italijoje - "Torino" pergalė bei "Lazio" ir "Napoli" lygiosios (VIDEO)

Šeštadienį sužaisti pirmieji du šio savaitgalio susitikimai Italijos pirmenybėse.

Kiek anksčiau "Torino" komanda namuose sutriuškino "Cagliari" futbolininkus. Jau antrąją minutę pasižymėjus Andrea Belotti, namuose žaidę Sinišos Mihajlovičiaus auklėtiniai varžovams nepaliko jokių vilčių bei laimėjo rezultatu 5-1.

Dar po įvartį šiame mače įmušė Ademas Ljajičius, Marco Benassi bei Daniele Baselli, o galiausiai tas pats Belotti po Daniele Dessenos raudonos kortelės realizavo 11 metrų baudinį.

Ši pergalė "Torino" komandai leido sumažinti atsilikimą nuo penktąją vietą užimančio "Napoli", kuris namie sužaidė lygiosiomis su Romos "Lazio", užimančiu trečiąją poziciją.

Nors mačas buvo atkaklus, viskas išsisprendė per kelias minutes antrajame kėlinyje, kuomet šeimininkus į priekį išvedė Marekas Hamšikas, tačiau neilgai trukus persvarą atstatė Balde Keita.

Trijų taškų išplėšti Pietų Italijos klubui šiame susitikime nepadėjo ir persvara didžiojoje dalyje statistikos.

“Torino” 5 – 1 “Cagliari”
[1-0] 2’ Andrea Belotti
[2-0] 11’ Adem Ljajič
[3-0] 38’ Marco Benassi
[3-1] 41’ Federico Melchiorri
[4-1] 51’ Daniele Baselli
58’ Daniele Dessena (“Cagliari”) pašalintas iš aikštės
[5-1] 59’ Andrea Belotti (iš 11 metrų baudinio)

“Napoli” 1 – 1 “Lazio”
[1-0] 52’ Marek Hamšik
[1-1] 54’ Balde Diao Keita