Italijoje "Udinese" ir "Bologna" nugalėjo Genujos klubus (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti du Italijos pirmenybių susitikimai.

Pirmajame "Udinese" futbolininkai namuose pergalę prieš Genujos "Sampdoria" iškovojo triuškinančiu rezultatu, bet ji tikrai nebuvo lengva.

Pirmąjį įvartį aikštės šeimininkams pavyko pelnyti tik Rodrigo De Paului įmušus nuo 11 metrų žymos, o kitus - iš aikštės už dvi geltonas korteles jau pašalinus Edgarą Barreto.

Negana to, "Udinese" po pertraukos mušė dar du 11 metrų baudnius. Antrąsyk tikslus buvo Maxi Lopezas, o po dar vieno jo įvarčio kitą baudinį realizavo Seko Fofana.

Vėlesnėse rungtynėse tarp "Genoa" ir "Bologna" įvarčių buvo mažiau - čia lemiamu tapo vienintelis Rodrigo Palacio smūgis, kurį šis atliko po rezultatyvaus Mattia Destro perdavimo.

Pergalės skonio dar nepatyrusi Genujos komanda toliau lieka iškritimo zonoje.

Rezultatai:

"Udinese" 4 - 0 "Sampdoria"
[1-0] 27' Rodrigo De Paul (iš 11 metrų baudinio)
40' Edgar Barreto ("Sampdoria") pašalintas iš aikštės
[2-0] 66' Maxi Lopez (iš 11 metrų baudinio)
[3-0] 85' Maxi Lopez
[4-0] 90' Seko Fofana (iš 11 metrų baudinio)

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/10626509" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Genoa" 0 - 1 "Bologna"
[0-1] 73' Rodrigo Palacio

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>

<!-- END of Soccerway widget HTML fragment -->

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos