Italijoje visi favoritai, išskyrus "Inter", šventė pergales (FOTO, VIDEO)

Šiandien sužaisti dar devyni "Serie A" susitikimai.

Čempiono titulą ginantis Turino "Juventus", nors ir dominavo pagal kamuolio kontrolę, svečiuose šventė nelengvą pergalę prieš lygos naujoką "Carpi". Šį į priekį pirmajame kėlinyje buvo išvedęs Marco Borriello, tačiau neilgai trukus Mario Mandžukičius pelnė dublį, o antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo Paulis Pogba.

Tiesa, "bianconeri" galėjo ir prisižaisti, nes mačo pabaigoje į savus vartus dar įsimušė Leonardo Bonucci. Su 33 taškais Massimiliano Allegri kariauna užima ketvirtąją vietą.

"Juvės" praėjusį turą aplenkta "Roma" ekipa atsitiesė po sensacijos "Coppa Italia" ir namie rezultatu 2-0 įveikė "Genoa". Sostinės futbolininkams įvarčius pelnė Alessandro Florenzi bei Umaras Sadiqas. Įdomu, jog šis aštuoniolikmetis puolėjas Romoje rungtyniauja nuomos pagrindais ir yra pasiskolintas būtent iš "Serie B" klubo "Spezia", kuriam Raulio Garcios auklėtiniai nusileido savaitės viduryje.

Pergales taip pat iškovojo ir kitos dėl "Scudetto" besigrumiančios ekipos - Florencijos "Fiorentina" savų sirgalių akivaizdoje ramiai įveikė Veronos "Chievo", o "Napoli" po atkaklios bei permainingos kovos Bergame palaužė vietos "Atalanta" pasipriešinimą.

Labai reikalingus tris taškus svečiuose iškovojo "Milan" klubas, rezultatyvioje dvikovoje 4-2 nukovęs čempionato naujoką "Frosinone". "Rossoneri" atsitiesė nepaisant to, jog po pirmojo kėlinio dar atsilikinėjo vienu įvarčiu. Po pertraukos svečiams pavyko pakreipti įvykius sava linkme Ignazio Abate, Carloso Baccos bei Alexo tikslių smūgių dėka.

Tiesa, 83-ąją minutę pasižymėjęs Federico Dionisi dar įžiebė viltį šeimininkams, bet galiausiai savo žodį tarė puikiai šį sezoną rungtyniaujantis Giacomo Bonaventura. Pergalė Sinišos Mihajlovičiaus auklėtinius kilstelėjo į šeštąją poziciją.

Sužaidus paskutinį vakaro mačą paaiškėjo, kad situacija turnyrinės lentelės viršūnėje darosi vis labiau karšta, nes čempionato lyderis Milano "Inter" namuose pralaimėjo Romos "Lazio". Šios nesėkmės dėka Roberto Mancini auklėtiniai prieš "Fiorentina" bei "Napoli" išlaiko tik vieno taško persvarą.

Pergalę svečiams iš sostinės 87-ąją minutę išplėšė Antonio Candreva. Italas nerealizavo 11 metrų baudinio, bet prišoko prie vartininko atmušto kamuolio ir ištaisė savo klaidą. Atakuojantis saugas savo ekipą į priekį buvo išvedęs jau penktąją minutę, tačiau antrajame kėlinyje pusiausvyrą atstatė Mauro Icardi, taigi, dvikovos baigtis sprendėsi pačioje pabaigoje.

“Carpi” 2 – 3 “Juventus”
[1-0] 15’ Marco Borriello
[1-1] 18’ Mario Mandžukič
[1-2] 41’ Mario Mandžukič
[1-3] 50’ Paul Pogba
[2-3] 90’ Leonardo Bonucci (į savus vartus)

“Atalanta” 1 – 3 “Napoli”
[0-1] 52’ Marek Hamšik (iš 11 metrų baudinio)
[1-1] 54’ Alejandro Daro Gomez
[1-2] 62’ Gonzalo Higuain
74’ Jorginho (“Napoli”) pašalintas iš aikštės
[1-3] 85’ Gonzalo Higuain
90’ Gabriel Paletta (“Atalanta”) pašalintas iš aikštės
90’ Marek Hamšik (“Napoli”) nerealizavo 11 metrų baudinio

[1-0] 42’ Alessandro Florenzi
75’ Edin Džeko (“Roma”) pašalintas iš aikštės

[0-1] 41' Stipe Perica
64' Molla Wague ("Udinese") pašalintas iš aikštės

“Inter” 1 - 2 “Lazio”
[0-1] 5' Antonio Candreva
[1-1] 61' Mauro Icardi
87' Antonio Candreva ("Lazio") nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-2] 87' Antonio Candreva
90' Felipe Melo ("Inter") pašalintas iš aikštės
90' Sergei Milinkovič-Savič ("Lazio") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8174255" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>