Italijos čempionate - "Inter" ir "Juventus" pergalės © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse šeštadienį sužaistos dvejos vienerios X turo rungtynės.

Šeštąją pergalę iškovojo ir į pirmąją vietą turnyrinėje lentelėje bent kuriam laikui pakilo čempiono titulą ginantis Milano "Inter" klubas, išvykoje 3-2 palaužęs "Reggina" ekipą.

Jose Mourinho auklėtiniams mačas prasidėjo labai sėkmingai - sužaidus vos 9 minutes Zlatanas Ibrahimovičius dešiniajame atakos krašte suklaidino gynėją Costą bei perdavė kamuolį Maiconui, kuris galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Negana to, 23 minutę "Inter" pirmavo jau 2-0 - Maiconas atliko perdavimą saugui Patrickui Vieira, kuris smūgiu pažeme antrą kartą nuginklavo vartininką Andrea Campagnolo.

Tačiau tai toli gražu nebuvo pabaiga. Sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį "Reggina" sušvelnino skirtumą, kai galingu šūviu vilčių vartų sargui Julio Cesarui nepaliko Francesco Cozza. Prieš pat didžiąją pertrauką tas pats Cozza galėjo atstatyti pusiausvyrą, tačiau tą jo smūgį Cesarui pavyko atremti.

Visgi antrojo kėlinio pradžioje švieslentėje sužibo rezultatas 2-2 - 53 minutę apsisukdamas nuo baudos aikštelės linijos pasižymėjo Franco Brienza.

Suprasdami kiekvieno taško svarbą, "Inter" futbolininkai kėliniui artėjant į pabaigą vis labiau spaudė šeimininkus, bet dviejų puikių progų neišnaudojo Ibrahimovičius, tikslumo pritrūko ir Ricardo Quaresmai.

Nepaisant to, 3 taškus milaniečiams iškovoti pavyko - 90 minutę "Reggina" nesugebėjo deramai apsiginti varžovams keliant kampinį ir prie tolimojo virpsto stovėjęs Ivanas Cordoba atnešė pergalę savo komandai.

Trečią pergalę iš eilės pasiekė kur kas geriau nei sezono pradžioje rungtyniauti pradėjusi Turino "Juventus" ekipa. Šį kartą Claudio Ranieri auklėtiniai savo aikštėje 2-0 įveikė didžiulę krizę išgyvenančią ir tik 17-oje vietoje turnyrinėje lentelėje žengiančią šalies vicečempionę "Roma" komandą.

Iki pirmojo įvarčio, įmušto 38 minutę, progų turėjo abi komandos, o ypač įsiminė "Roma" gynėjo Christiano Panucci smūgis, po kurio kamuolys atsimušė į virpstą. Visgi vienintelis tikslą pasiekė "Juventus" puolėjas Alessandro Del Piero, o antrojo kėlinio pradžioje persvarą padvigubino Marco Marchionni.

Tai buvo ketvirtas "Roma" pralaimėjimas iš eilės.

"Reggina" 2 - 3 Milano "Inter"
9' [0 - 1] Maicon
23' [0 - 2] Patrick Vieira
34' [1 - 2] Francesco Cozza
53' [2 - 2] Franco Brienza
90' [2 - 3] Ivan Cordoba

Turino "Juventus" 2 - 0 "AS Roma"
38' [1 - 0] Alessandro Del Piero
48' [2 - 0] Marco Marchionni