Italijos čempionate laimėjo visi favoritai (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar šeši Italijos pirmenybių mačai.

Pirmasis susitikimas tikrai nenuvylė. Jame šalies čempionas Turino "Juventus" išvykoje nugalėjo "Sassuolo".

Puikiai šį sezoną pradėjęs snaiperis Paulo Dybala "bianconeri" išvedė į priekį nesužaidus nė pusės pirmojo kėlinio, kai po kontratakos pasižymėjo tolimu smūgiu.

Svečiams iki pertraukos savo persvaros padidinti nepavyko, bet iniciatyvos varžovams jie neatidavė. Tai puikiai įrodė tas pats Dybala, antrąjį tikslų smūgį po Juano Cuadrado perdavimo atlikęs jau 49-ąją minutę.

Varžovai tuomet įvarčiu atsakė labai greitai ir į rungtynes buvo sugrįžusi intriga. Visgi, antrojo kėlinio viduryje Dybala privertė prasižengti Stefano Sensi, o po to pats realizavo baudos smūgį bei į savo sąskaitą įsirašė jau antrą hat-tricką.

Net aštuntąjį įvartį per keturis mačus įmušusio argentiniečio vedamas "Juventus" toliau puikuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr">Tripletta di Dybala! <a href="https://twitter.com/hashtag/SassuoloJuve?src=hash">#SassuoloJuve</a> 1-3 <a href="https://twitter.com/hashtag/SerieATIM?src=hash">#SerieATIM</a> <a href="https://t.co/Td7g78IRnj">pic.twitter.com/Td7g78IRnj</a></p>&mdash; Serie A TIM (@SerieA_TIM) <a href="https://twitter.com/SerieA_TIM/status/909384618427736065">September 17, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Kiek vėliau pasibaigė dar ketverios rungtynės.

"Milan" ir "Udinese" akistatoje visi įvarčiai buvo sumušti labai greitai, tačiau intrigos tikrai netrūko. Nors "San Siro" stadione susirinkę sirgaliai iš pradžių galėjo jaustis pikti dėl to, kad "rossoneri" rungtynes pradėjo tiek be Andre Silvos, tiek be Patricko Cutrone, į aikštę žengęs Nikola Kaliničius nenuvylė.

Būtent jis aikštės šeimininkus išvedė į priekį 22-ąją minutę bei įmušė pergalingą įvartį po to, kai rezultatą buvo išlyginęs Kevinas Lasagna.

Į pirmąją vietą šoktelėjo puikiai sužaidęs "Napoli" klubas, kuriam naujoką "Benevento" pavyko sudaužyti net 6-0. Čia Paulo Dybalos šešėlyje neliko Driesas Mertensas, kuris taip pat įmušė hat-tricką. Tiesa, du jo įvarčiai buvo pelnyti nuo 11 metrų žymos ir tai nutiko jau esant triuškinančiam rezultatui.

Save į tikslių smūgių autorių gretas taip pat įsirašė Allanas, Jose Callejonas bei Lorenzo Insigne.

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="it" dir="ltr">Tripletta per Mertens e il <a href="https://twitter.com/sscnapoli">@sscnapoli</a> si porta sul 6-0 al 90&#39;! <a href="https://twitter.com/hashtag/NapoliBenevento?src=hash">#NapoliBenevento</a> <a href="https://t.co/8c552DMGJh">pic.twitter.com/8c552DMGJh</a></p>&mdash; Serie A TIM (@SerieA_TIM) <a href="https://twitter.com/SerieA_TIM/status/909430034242441216">September 17, 2017</a></blockquote> <script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Vakare tik paskutinėmis minutėmis prieš Veronos "Chievo" išsigelbėjo Bergamo "Atalanta" futbolininkai, savaitės viduryje visus nustebinę UEFA Europos lygoje.

Čia jiems teko vytis varžovus po Samuelio Bastieno įvarčio, o bent tašką Gian Piero Gasperini kariaunai garantavo 11 metrų baudinį realizavęs Alejandro Gomezas.

Galiausiai, paskutinysis vakaro susitikimas buvo itin intriguojantis. Jame Romos "Lazio" po permainingos kovos palaužė "Genoa" pasipriešinimą.

Svečiuose žaidusius sostinės futbolininkus jau 13-ąją minutę į priekį išvedė Bastosas ir ilgą laiką rezultatas nesikeitė. Vis dėlto, kuomet jį prabėgus beveik valandai išlygino Pietro Pellegro, įvarčiai pasipylė.

"Lazio" komandą vėl į priekį išvedė Ciro Immobile, tačiau Pellegri jam tiksliu smūgiu atsakė prabėgus vos trims minutėms.

Tai dar taip pat nebuvo pabaiga - galutinį žodį tarė tas pats Immobile, į savo sąskaitą įsirašęs dublį, o šį sezoną iš viso pelnęs jau šešis įvarčius. Taigi, svečiai pasiekė dar vieną pergalę bei kol kas žygiuoja be pralaimėjimų.

"Sassuolo" 1 - 3 "Juventus"
[0-1] 16' Paulo Dybala
[0-2] 49' Paulo Dybala
[1-2] 51' Matteo Politano
[1-3] 63' Paulo Dybala

"Milan" 2 - 1 "Udinese"
[1-0] 22' Nikola Kalinič
[1-1] 28' Kevin Lasagna