Italijos čempionate - "Lazio" pralaimėjimas 4 įvarčiais bei kitų favoritų nesėkmės

Po Italijos grandų Turino "Juventus" bei "Roma" akistatos, pasibaigusios antruoju čempionų pralaimėjimu iš tiek pat galimų, antrasis "Serie A" turas tęsėsi ir toliau.

Vakare užfiksuoti kiek netikėti rezultatai. Praėjusio sezono bronzos medalininkas Romos "Lazio", panašu, dar neatsigavo po pasitraukimo iš Čempionų lygos, nes Veronoje net 4-0 nusileido vietos "Chievo" komandai. Šeimininkų gretose varžovus iš sostinės dukart baudė Alberto Paloschi, po kartą - Valteris Birsa bei Riccardo Meggiorini.

Ketvirtąją vietą pernai užėmęs "Napoli" namuose iššvaistė dviejų įvarčių persvarą prieš pajėgų Genujos "Sampdoria" klubą. Pirmajame kėlinyje Pietų Italijos ekipai pranašumą suteikė Gonzalo Higuaino dublis, tačiau sužaidus beveik valandą jį vos per tris minutes nubraukė Ederas.

Florencijos "Fiorentina", tuo tarpu, išvykoje krito prieš "Torino", nors po Marcoso Alonso įvarčio ir pirmavo. Į saugo įvartį šeimininkai atsakė trimis tiksliais smūgiais po pertraukos.

Vienintelis favoritas, šį vakarą iškovojęs pergalę - Milano "Inter" - tai padarė tik paskutinėmis minutėmis. Tris taškus Roberto Mancini auklėtiniams padovanojo Stevano Jovetičiaus realizuotas baudinys.

“Atalanta” 2 – 0 “Frosinone”
9’ Mauricio Pinilla (“Atalanta”) nerealizavo 11 metrų baudinio
[1-0] 21’ Guglielmo Stendardo
[2-0] 69’ Alejandro Daro Gomez

“Carpi” 1 – 2 “Inter”
[0-1] 31’ Stevan Jovetič
[1-1] 81’ Antonio Di Gaudio
[1-2] 89' Stevan Jovetič (iš 11 metrų baudinio)

[0-1] 8’ Luca Rigoni
70’ Aljaz Struna (“Palermo”) pašalintas iš aikštės

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>