Italijos čempionate "Roma" įveikė "Lecce" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Paskutinėmis akimirkomis realizuotas 11 metrų baudinys leido "Roma" klubui "Serie A" pirmenybių dvikovoje išvykoje nugalėti tarp autsaiderių žengiančią "Lecce" ekipą.

Romos komanda į priekį išsiveržė 32 minutę, kai kamuolį į tinklą pasiuntė Mirko Vučiničius. Juodkalnietis, 2000-2006 metais atstovavęs "Lecce" klubui, iš pagarbos buvusiems gerbėjams reagavo santūriai.

Antrajame kėlinyje šeimininkai išlygino santykį, kai galva pasižymėjo Guillermo Giancomazzi, tačiau Marco Borriello prieš pat finalinį švilpuką uždirbo 11 metrų baudinį, o jį realizavęs Davidas Pizarro išplėšė pergalę.

Šis mačas turėjo vykti šeštadienį, bet buvo atkeltas diena anksčiau, kad "Roma" tinkamai pasirengų Čempionų lygos aštuntfinalio atsakomajam mačui su Donetsko "Shakhtar". Pirmąją dvikovą italai pralaimėjo 2-3.

"Lecce" 1 - 2 "Roma"
32' [0 - 1] M.Vucinic
75' [1 - 1] G.Giancomazzi
90' [1 - 2] D.Pizarro (iš 11 m. baudinio)