Italijos čempionato lyderio poziciją išsaugojo "Roma", "Juventus" patyrė nesėkmę (VIDEO)

Kol kitose šalyse vyksta taurių turnyrai, Italijos futbolo sirgaliai gali mėgautis "Serie A" pirmenybių kovomis.

Iš viso šį vakarą sužaisti aštuoni mačai. Viename jų savo varžovus užtikrintai įveikė čempionato lyderis "Roma". Rudi Garcia auklėtiniai į priekį išsiveržė jau pačioje mačo pradžioje, kurioje žibėjo gynėjas Maiconas.

Brazilas iš pradžių atliko rezultatyvų perdavimą Miralemui Pjaničiui, tuomet pasižymėjo pats ir po dešimties minučių "giallorossi" jau pirmavo 2-0. Antrajame kėlinyje įvarčiais dar apsikeitė Gervinho bei Cyrilas Thereau ir "Roma" įsirašė tris taškus, kurių dėka išlaikė pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Svarbią pergalę taip pat iškovojo bei į aštuntąją poziciją pakilo "Milan", namie palaužęs Veronos "Chievo". Nors "madų sostinės" futbolininkai beveik keturiskart daugiau smūgiavo į vartus, vieninteliam po Carloso Baccos perdavimo pasižymėti pavyko Luca Antonelli.

Antra iš eilės "rossoneri" pergalė galimai reiškia, jog Siniša MIhajlovičius išsaugos trenerio postą.

Tuo tarpu tai padaryti gali būti sudėtinga buvusiam "Milan" strategui Massimiliano Allegri, kurio vadovaujamas Turino "Juventus" patyrė dar vieną pralaimėjimą. Šįkart "bianconeri" turėjo pripažinti "Sassuolo" pranašumą.

Rezultatu 1-0 pasibaigusioje akistatoje įvartį pelnė Nicola Sansone, o dar pirmajame kėlinyje antrą geltoną kortelę užsidirbęs Giorgio Chiellini sudaužė visas "Juvės" viltis iškovoti bent tašką.

[1-1] 67’ Luca Marrone
72’ Danilo Soddimo (“Frosinone) Ir Marco Boriello (“Carpi”) pašalinti iš aikštės
[2-1] 90' Paolo Sammarco

“Hellas” 0 – 2 “Fiorentina”
[0-1] 25’ Rafael Marquez (į savus vartus)

[1-0] 20’ Nicola Sansone
39’ Giorgio Chiellini (“Juventus”) pašalintas iš aikštės

“Torino” 3 – 3 “Genoa”
[0-1] 26’ Diego Laxalt
[1-1] 28’ Maxi Lopez
[2-1] 34’ Davide Zappacosta
[2-2] 67’ Leonardo Pavoletti
[3-2] 89' Panagiotis Tachtsidis (į savus vartus)
[3-3] 90' Diego Laxalt