Italijos čempionų krachas tęsiasi: „AC Milan“ namuose buvo sutriuškinti „Sassuolo“ ekipos © Reuters nuotr.

Italijos čempionų titulą ginantys „AC Milan“ futbolininkai po sezono atnaujinimo demonstruoja itin prastą sportinę formą.

Sekmadienį „San Siro“ stadione Stefano Pioli auklėtiniai 2:5 nusileido „Sassuolo“ ekipai.

9-ąją minutę labai gražiai kamuolį į vartus pasiuntė Olivier Giroud, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė.

19-ąją minutę „Sassuolo“ į priekį išvedė Gregoire'as Defrelis, o už dviejų minučių rezultatą padvigubino Davide Frattesi.

Įvarčiais lyti toliau nesustojo – 24 min. savo įvartį visgi pelnė Giroud. Tačiau 30-ąją minutę svečių komandos lyderis Dominico Berardi atstatė dviejų įvarčių skirtumą.

Antrojo kėlinio pradžioje nuo 11 metrų žymos Armandas Lauriente rezultatą pavertė triuškinamu – 1:4. Matheusas Henrique 79 min. pelnė dar vieną „Sassuolo“ įvartį, o netrukus paguodos įvartį pelnė ir Divockas Origi, kurio fantastiškas smūgis pasiekė tikslą.

Šiandien turnyrinėje lentelėje „AC Milan“ gali nukristi net į 6-ąją vietą, jeigu kitose rungtynėse rezultatai susiklostys nepalankiai.