"Italijos derbis" baigėsi lygiosiomis © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos lygoje buvo sužaistos likusios 11 turo rungtynės. Italijos derbyje „Juventus“ išplėšė lygiasias prieš „Inter“, „Roma“ sugebėjo iššvaistyti dviejų įvarčių pranašumą. „Palermo“, „Napoli“ ir „Siena“ išplėšė lygiasias paskutinėmis rungtynių akimirkomis, o „Sampdoria“ reabilitavosi po praeito turo gėdingos nesekmės.

Vienas labiausiai lauktų sezono susitikimų baigėsi lygiosiomis – „Juventus“ sužaidė 1-1 su „Inter“ ekipa.

Pirmojo kėlino pradžioje Alessandro Del Piero baudos smūgio metu spirtas kamuolys pralėkė šalia vartų virpsto, o kitoje aikštės pusėje „Inter“ taip pat vos nepelnė įvarčio. Luišas Figo pavojingai skersavo kamuolį į varžovų baudos aikštelę ir Julio Cruzui bei Cesarui truko labai nedaug, kad pasiektų kamuolį ir pelnytų įvartį. Tačiau penkias minutes prieš pirmojo kėlinio pabaigą „Inter“ sugebėjo išsiveržti į priekį. „Juventus“ žaidėjams nepavyko tinkamai atlikti dirbtinės nuošalės ir Julio Cruzas, gavęs perdavimą iš Cesaro, atsidūrė vienas prieš vartininką bei tuo pasinaudojęs nuginklavo Gianluigi Buffoną.

Antrajam kėliniui įpusėjus, aikštėje neseniai pasirodęs Mauro Camoranesi sukūrė geriausią iki tol „Juventus“ progą įmušti įvartį. Jis pranėrė pro „Inter“ gynybą ir perdavė kamuolį Vincenzo Iaquinta, kuris pakėlė kamuolį į orą, ir su Ivano Cordobos pagalba kamuolys atsidūrė pas Davidą Trezeguet, kuris smūgiavo į „Inter“ vartus ir svečių vartininkas Julio Cesaras išmušė kamuolį iš po vartų skersinio. Netrukus puikią progą turėjo ir „Inter“. Zlatanas Ibrahimovičius atsidūrė niekieno neprižiūrimas kairėje aikštės pusėje ir pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur Davidas Suazo bėgdamas smūgiavo į vartus, tačiau Gianluigi Buffonas išgelbėjo savo komandą nuo įvarčio.

„Juventus“ likus 13 minučių iki rugtynių pabaigos visgi sugebėjo išlyginti rezultatą. Vincenzo Iaquinta, niekieno neprižiūrimas, gavo kamuolį varžovų baudos aikštelėje ir perdavė kamuolį Mauro Camoranesi ir šis smūgiavo. Kamuolys, dar palietęs Walterį Samuelį, įskriejo į vartus.

Šiomis dviejų lyderių lygiosiomis nesugebėjo pasinaudoti „Roma“, sugebėjusi ššvaistyti 2 įvarčių pranašumą ir sužaisti lygiosiomis 2-2 išvykoje su „Empoli“.

„Roma“ į priekį išsiveržė 13 minutę, pademonstravusi sau įprastą žaidėjų susižaidimą. Davidas Pizarro, Simone Perrotta ir Mancini apsikeitė perdavimais, taip sugriaudami varžovų ginybą ir kamuolys atsidūrė pas Ludovicą Giuly, kuris nuginklavo varžovų vartininką. Po dvidešimties minučių Mancini sukūrė dar vieną įvartį, pakabinęs kamuolį virš Matteo Brighi ir italas pelnė antrajį svečių įvartį.

Tačiau „Empoli“ nesirengė pasiduoti ir 67 minutę Ighli Vannucchi iš 25 metrų smūgiuotas kamuolys atsidūrė viršutiniame „Roma“ vartų kampe. Svečiai nepadarė išvadų ir rungtynėms einant į pabaigą „Juventus“ klubui priklausantis Sebastianas Giovinco baudos smūgiu išlygino rezultatą ir išplėšė savo komandai svarbų tašką.