Italijos derbyje "Juventus" patiesė "Inter" (VISI VIDEO) © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios rungtynės.

Svarbią pergalę iškovojo Turino "Juventus" ekipa, vienintelio Alessandro Matri įvarčio pirmajame kėlinyje dėka 1-0 įveikusi titulą ginantį Milano "Inter".

Abi komandos turėjo progų pasižymėti, o Samuelis Eto'o pabaigoje iššvaistė šansą atstatyti pusiausvyrą, kuomet iš patogios padėties pataikė į skersinį.

"Inter" atsilieka nuo lyderio "Milan" aštuoniais taškais, bet yra sužaidęs rungtynėmis mažiau. "Juventus" turi 11 taškų deficitą.

Pirmą pergalę išvykoje nuo spalio mėnesio iškovojo Romos "Lazio" klubas, 2-0 įveikęs "Brescia" ir išsaugojęs trečią vietą turnyrinėje lentelėje.

Sostinės ekipa, kuriai įvarčius mušė Alvaro Gonzalezas ir Liboras Kozas, nuo lyderio "Milan" atsilieka septyniais taškais.

17 ir 18 įvarčius sezone pelnė veteranas Antonio Di Natale, padėjęs "Udinese" komandai 3-0 sutriuškinti "Cesena" ir pakilti į penktą vietą.

Įdomu, kad pirmą kartą varžovų aikštėje šį sezoną nugalėjo "Fiorentina", 4-2 palaužusi "Palermo".

Turino "Juventus" 1 - 0 Milano "Inter"
30' [1 - 0] A.Matri

"Palermo" 2 - 4 "Fiorentina"
7' [1 - 0] J.Pastore
36' [1 - 1] A.Gillardino
48' [2 - 1] A.Nocerino
70' [2 - 2] M.Camporese
78' [2 - 3] C.Bovo (į savus vartus)
88' [2 - 4] R.Montolivo

"Bari" 0 - 0 "Genoa"

"Brescia" 0 - 2 Romos "Lazio"
17' [0 - 1] A.Gonzalez
58' [0 - 2] L.Kozak

"Cagliari" 4 - 1 Veronos "Chievo"
19' [1 - 0] D.Conti
29' [2 - 0] M.Canini
43' [3 - 0] Nene
71' [4 - 0] Nene
84' [4 - 1] C.Thereau

"Catania" 3 - 2 "Lecce"
45' [1 - 0] M.Silvestre
56' [1 - 1] Jeda
61' [1 - 2] G.Munari
80' [2 - 2] F.Lodi
85' [3 - 2] M.Lodi

"Cesena" 0 - 3 "Udinese"
41' [0 - 1] A.Di Natale
70' [0 - 2] G.Inler
75' [0 - 3] A.Di Natale

Genujos "Sampdoria" 3 - 1 "Bologna"
8' [1 - 0] A.Palombo
11' [2 - 0] D.Gastaldello
15' [3 - 0] M.Maccarone
65' [3 - 1] D.Paponi