Italijos ir Ukrainos rinktinių susitikime - lygiosios

Genujuje trečiadienį vakare buvo sužaistos draugiškos rungtynės tarp Italijos ir Ukrainos vyrų rinktinių.

Roberto Mancini auklėtiniai pratęsė savo pergalių badą ir su Ukraina išsiskyrė taikiai - 1:1. 55-ąją minutę Federico Bernardeschi išvedė italus į priekį, tačiau jau po septynių minučių ukrainiečiai atstatė lygybę.

Rungtynėse vyravo atakuojantis futbolas - italai iš viso atliko net 20 smūgių, iš kurių septyni buvo į vartų plotą. Ukraina taip pat nebuvo užsidariusi gynyboje - 12 smūgių link varžovų vartų.

Italijai šios lygiosios pasitikėjimo nepridės - jie nesugeba laimėti jau penktas rungtynes iš eilės. Jų metų italai taip pat nesugebėjo įveikti Lenkijos ir Nyderlandų, o nuo Prancūzijos ir Portugalijos apskritai gavo antausį.

Italija 1 - 1 Ukraina
55' [1 - 0] F. Bernardeschi
62' [1 - 1] R. Malinovskis