Italijos pirmenybėse "Napoli" neleido atitrūkti "Milan" © Eurofootball.lt
Italijos "Serie A" pirmenybėse savaitgalį sužaista dešimt XXXII turo mačų.

Dvidešimtąją pergalę iškovojo lyderis "Milan", išvykoje po nelengvos kovos 2-1 įveikęs "Fiorentina".

Įvarčius nugalėtojams pelnė Clarence'as Seedorfas ir Alexandre'as Pato, o svečiams viltį 80 minutę suteikė skirtumą perpus sumažinęs Juanas Manuelis Vargas.

"Fiorentina" neišgelbėjo ir faktas, kad 87 minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo išvytas Milano ekipos puolėjas Zlatanas Ibrahimovičius.

"Rossoneri" su 68 taškais tebežengia pirmoje vietoje, tačiau ant kulnų jam mina "Napoli" vienuolikė, išvykoje 2-0 įveikusi "Bologna" ir įsirašiusi į savo sąskaitą 65-ąjį tašką.

Tris taškus iškovojo ir trečioje pozicijoje žengiantis Milano "Inter" (63 tšk), šeštadienį 2-0 nugalėjęs Veronos "Chievo".

Milano "Inter" 2 - 0 Veronos "Chievo"

"Udinese" 1 - 2 "Roma"

Turino "Juventus" 3 - 2 "Genoa"

"Bari" 1 - 1 "Catania"

"Bologna" 0 - 2 "Napoli"

"Cagliari" 1 - 1 "Brescia"

Romos "Lazio" 2 - 0 "Parma"

"Palermo" 2 - 2 "Cesena"