Italijos supertaurė - "Milan" rankose (VIDEO)

Šiandien Kataro sostinėje Dohoje vyko mūšis dėl Italijos supertaurės, kuriame susitiko Turino "Juventus" bei "Milan". Jis buvo išties įnirtingas.

Sirgaliai pirmą įvartį išvydo jau 18 minutę, kuomet po Miralemo Pjaničiaus perdavimo nuo kampinio gairelės pasižymėjo Giorgio Chiellini.

Tiesa, persvara "bianconeri" ilgai nesidžiaugė, nes Giacomo Bonaventura ją smūgiu galva panaikino dar iki pertraukos.

Po jos abiems komandoms efektyvių atakų rengti nesisekė ir teko žaisti pratęsimą. Jame "Juvei" nepadėjo ir vienu metu aikštėje žaidę Gonzalo Higuainas, Mario Mandžukičius bei Paulo Dybala.

Po 120 minučių kovos švieslentė vis dar rodė rezultatą 1-1, taigi, ekipos stojo mušti 11 metrų baudinių. Čia Mandžukičius bei Dybala buvo netikslūs ir tai galiausiai lėmė, jog Mario Pašaličiaus smūgis buvo pergalingas.

Šios dvikovos baigtimi "Milan" sirgaliai turėtų būti itin patenkinti. Tai - pirmasis "rossoneri" trofėjus nuo 2011 metų.

"Juventus" 1 - 1 "Milan"
[1-0] 18' Giorgio Chiellini
[1-1] 38' Giacomo Bonaventura

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/9983154" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>