Italijos taurė: „Juventus“ rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš „Sassuolo“ ekipą © JumpStory nuotr.

Italijos taurės ketvirtfinalyje „Juventus“ namuose, po atkaklios kovos rezultatu 2:1 palaužė „Sassuolo“ vienuolikę.

Rungtynes šeimininkai pradėjo nuostabiai. Jau 3 minutę kamuolys atšoko Paulo Dybalai po kojomis ir pastarasis pasiuntė jį vartus. Rezultatas tapo 1:0.

Tačiau, „Sassuolo“ sugebėjo išlyginti rezultatą įpusėjus pirmajam kėliniui. Hamedas Junioras Traore pademonstravo tiesiog neįtikėtiną individualų meistriškumą. Saugas iš Dramblio Kaulo Krašto suklaidino kelis „Juves“ gynėjus ir galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Antrame kėlinyje iniciatyvą turėjo Massimiliano Allegri auklėtiniai. Ją paversti įvarčiu pavyko pačioje rungtynių pabaigoje. 88 minutę Dusanas Vlahovicius atliko puikų solo reidą ir jį užbaigė smūgiu į vartus. Jo smūgiuotą kamuolį „Sassuolo“ komandos gynėjas Ruanas nukreipė į savus vartus ir rezultatas tapo 2:1.

Svečiai nesugebėjo dar kartą išlyginti rezultato ir turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą. Tuo tarpu „Juventus“ keliauja į Italijos taurės pusfinalį, kuriame susitiks su „Fiorentinos“ ekipa.