Italijos taurėje - 11 įvarčių "Udinese" mače bei minimali "Genoa" pergalė (VIDEO)

Šį vakarą sužaisti dar du Italijos taurės šešioliktfinalio susitikimai.

Aukščiausiame divizione žaidžiantis "Udinese" klubas visiškai pasismagino su "Serie B" vidutinioku "Perugia", į kurio vartus įmušė net aštuonis įvarčius. Tiesa, patys varžovai taip pat tiksliai smūgiavo tris kartus.

Udinės komanda rezultatu 3-0 išsiveržė jau pirmajame kėlinyje, kai įvarčius pelnė Danilo, Maxi Lopezas ir Kevinas Lasagna. Alberto Cerri svečių atsilikimą sumažino iškart prieš pertrauką.

Antroji rungtynių dalis prisidėjo dar vienu tiksliu Maxi Lopezo smūgiu, bet "Perugia" futbolininkams sužibo viltis, kai jų gretose įmušė Raffaele Blanco bei Mattia Mustacchio - tuomet rezultatas tapo 4-3.

Vis dėlto, tuomet "Udinese" įjungė dar aukštesnę pavarą - Lopezas pridėjo dar du įvarčius, o prie jo prisijungus Svante Ingelssonui ir Jakubui Jankto Massimo Oddo šventė pergalę įspūdingu rezultatu.

Žymiai kukliau pasibaigė vėliau vykusi dvikova tarp "Genoa" bei "Crotone" ekipų. Čia Genujos futbolininkams pergalę atnešė vienintelis Francesco Migliore įvartis, kurį šis pelnė 54-ąją minutę.

"Udinese" 8 - 3 "Perugia"

"Genoa" 1 - 0 "Crotone"