Italijos taurės finalo pirmosiose rungtynėse - lygiosios © Eurofootball.lt
Trečiadienį Romoje buvo sužaistos pirmosios Italijos taurės finalo rungtynės, kuriose antrus metus iš eilės susitiko vietos "Roma" klubas ir nugalėtojų titulą ginanti Milano "Inter" ekipa. Susitikimas baigėsi lygiu rezultatu 1-1..

"%c00028" 1 - 1 "%c00037"
8` [0 - 1] Julio Ricardo Cruz
55` [1 - 1] Amantino Mancini

Romos olimpiniame stadione vykusiose rungtynėse didžiają sutikimo dalį dominavo šeimininkai, tačiau "Inter" sugebėjo įmušti įvartį ir išplėšti lygiąsias, kurios gali Milano klubui atsakomosiose rungtynėse suteikti pranašumo, kadangi norint laimėti taurę užtektų sužaisti nulinėmis lygiosiomis.

"Inter" į priekį išsiveržė aštuntają minutę, kuomet po Adriano perdavimo vienas prieš vartininką atsidūręs Julio Cruzas pasiuntė kamuolį į "Roma" vartus. Sostinės ekipos gynėjai dar bandė įtikinti teisėją, kad argentinietis perdavimo metu buvo nuošalėje, tačiau įvartis buvo įskaitytas.

55-ają minutę "Roma" pelnė išlyginamajį įvartį. Rodrigo Taddei pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur Daniele De Rossi puikiai kulnu perdavė kamuolį komandos draugui Amantino Mancini ir brazilas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų vyks ketvirtadienį, gegužės 11 dieną Milano "San Siro" stadione.;;;;