Itin rezultatyviame Vokietijos taurės finale – eilinis „Bayern“ triumfas © JumpStory nuotr.

Šeštadienį įvyko Vokietijos taurės finalas, kuriame tarpusavyje susitikiko Miuncheno „Bayern“ ir Lėverkuzeno „Bayer“ ekipos.

Itin rezultatyvioje dvikovoje savo pranašumą įrodė Miuncheno ekipa, kuri pergalę iškovojo rezultatu 4:2 ir 20 kartą klubo istorijoje džiaugėsi šiuo trofėjumi.

„Bayern“ į priekį išsiveržė 16-ąją susitikimo minutę, kai baudos smūgį puikiai realizavo Davidas Alaba, o dar po aštuonių minučių Vokietijos čempionų persvarą padvigubino Serge'as Gnabry.

59-ąją minutę itin nesėkmingai sužaidė „Bayer“ vartininkas, kuris nesėkmingai gaudė Roberto Lewandowskio smūgiuotą kamuolį ir šis įskriejo į vartus.

63-ąją minutę Svenas Benderis kiek atgaivino intrigą, tačiau 89-ąją minutę tas pats R. Lewandowskis įtvirtino „Bayern“ pergalę.

Mačo pabaigoje Kai Havertzo realizuotas 11 metrų baudinys situacijos iš esmės nepakeitė ir „Bayern“ antrus metus iš eilės iškovojo Vokietijos taurę.