Sunkus sezonas tęsiasi: „Barcelona“ namuose krito prieš „Real Betis“ vienuolikę © REUTERS nuotr.

Xavi pradžia „Barcelonos“ trenerio kėdėje nėra rožėmis klota. Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Barcelona“ praleido įvartį rungtynių pabaigoje ir rezultatu 1:0 nusileido „Real Betis“ komandai.

Pirmame kėlinyje daug veiksmo neišvydome. Phillipe‘as Coutinho turėjo puikią progą išvesti savo komandą į priekį rungtynių pradžioje, tačiau jo smūgis per buvo per silpnas ir vartininkas su juo nesunkiaii susitvarkė.

Katalonai turėjo momentų pasižymėti. Ypač aktyvus antrame kėlinyje buvo Ousmane‘as Dembele. Prancūzas sukūrė keletą pavojingų progų, tačiau įvarčio įmušti jam nepavyko.

Galiausiai, 79 minutę „Barcelona“ paragavo šalto dušo. Buvęs katalonų žaidėjas Christianas Tello puikiu perdavimu išvedė komandos draugą Juanmi į pavojingą situaciją, o pastarasis šaltakraujiškai nuginklavo A. ter Stegeną.

Ši pergalė „Real Betis“ ekipai leidžia kilti į penktąją ir atitolti nuo katalonų per 4 taškus. Tiesa, „Barcelona“ yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau. „Barcelona“ šiuo metu yra septintoje lentelės pozicijoje.