Įvarčių lietus 16-ame Bundesligos ture © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti septyni Vokietijos pirmenybių šešioliktojo turo susitikimai, per kuriuos buvo įmušta net trisdešimt įvarčių.

Du šio turo susitikimai baigėsi vienodais triuškinančiais rezultatais. Čempionų titulą ginantis Brėmeno "Werder" svečiuose net 0-6 sutraiškė "Freiburg" klubą. Kitame mače sostinės "Hertha" ekipa tokiu pat rezultatu, be pasigailėjimo, sutriuškino "Gladbach". Verta paminėti, kad po pirmo kėlinio "Hertha" pirmavo tik 1-0.

Įvarčių fiestą savo gerbėjams suteikė ir "Stuttgart" ekipa. Jie namuose 5-2 sutriuškino svečius iš Bochumo.

Tęsiasi "Wolfsburg" krizė. Šįkart jie turėjo pripažinti "Bayer" pranašumą. Leverkuzeno klubas laimėjo 2-1, o pergalingą įvartį pačioje mačo pabaigoje įmušė Franca.

Svarbų tašką iškovojo autsaideris "Hansa". Rostoko ekipa svečiuose sužaidė lygiosiomis su "Arminia".

Du taškus prarado lyderis "Bayern", svečiuose 2-2 sužaidęs su "Nurnberg". Šiame mače raudonas korteles išvydo "Nurnberg" žaidėjas Andreasas Wolfas ir Bavarijos ekipos futbolininkas Hasanas Salihamidzičius.

Turnyrinė lentelė

Visi šeštadienio rezultatai

"%c00013" 0 - 6 "%c00016"
20' [0 - 1] Miroslav Klose
23' [0 - 2] Miroslav Klose
29' [0 - 3] Angelos Charisteas
57' [0 - 4] Angelos Charisteas
62' [0 - 5] Johan Micoud
86' [0 - 6] Angelos Charisteas

"%c00024" 0 - 2 "%c00088"
19' [0 - 1] Steven Cherundolo
59' [0 - 2] Daniel Stendel

"%c00210" 1 - 1 "%c00101"
52' [0 - 1] Antonio Di Salvo
64' [1 - 1] Patrick Owomoyela

"%c00027" 5 - 2 "%c00010"
5' [1 - 0] Raymond Kalla (į savo vartus)
23' [2 - 0] Kevin Kuranyi
33' [2 - 1] Edu
59' [2 - 2] Marcel Maltritz
68' [3 - 2] Aleksandr Hleb
75' [4 - 2] Silvio Meissner
81' [5 - 2] Kevin Kuranyi

"%c00008" 2 - 1 "%c00011"
4' [0 - 1] Diego Fernando Klimowicz
46' [1 - 1] Andrey Voronin
89' [2 - 1] Franca

"%c00208" 2 - 2 "%c00001"
23' [1 - 0] Marek Mintal
26' [1 - 1] Roy Makaay
60' [1 - 2] Ze Roberto
74' [2 - 2] Ivica Banovic

"%c00105" 6 - 0 "%c00103"
39' [1 - 0] Giuseppe Reina
54' [2 - 0] Nando Rafael
63' [3 - 0] Alexander Madlung
71' [4 - 0] Yildiray Bastürk
78' [5 - 0] Yildiray Bastürk
81' [6 - 0] Marcelinho