Įvarčių lietus Čempionų lygoje © Eurofootball.lt
Antradienį UEFA Čempionų lygoje sužaistos antrojo turo pirmosios dienos varžybos. Per aštuonerias A-D grupių rungtynes buvo pelnytas net 31 įvartis, o rezultatyviausiai žaidė B grupės ekipos, įmušusios 12 kartų.

Vienintelę dienos staigmeną pateikė A grupėje rungtyniaujantis Pirėjo "Olympiakos" namuose minimaliu skirtumu įveikęs "Liverpool". Kitame grupės susitikime pirmąją pergalę šio sezono turnyre iškovojo praėjusių metų finalininkas "Monaco", namuose nesunkiai nugalėjęs La Korunjos "Deportivo".

Vėl ypač įdomiai įvykiai klostėsi B grupėje, ir vėl abejos rungtynės baigėsi vienodais rezultatais, šį kartą 4-2 laimėjo aikštės šeimininkai. Toliau visus stebina Kijevo "Dinamo", namų stadione palaužęs Leverkuzeno "Bayer" ekipą ir įsitvirtinęs pirmoje grupės pozicijoje. Nesėkmių seriją nutraukė Madrido "Real", kuris po pirmo kėlinio atsilikinėjo, bet antrajame sugebėjo palaužti "Roma" futbolininkų pasipriešinimą.

C grupėje antruosius laimėjimus iškovojo favoritai: Miuncheno "Bayern", kurio gretose tris kartus pasižymėjo Roy'us Makaay'us, sutriuškino Amsterdamo "Ajax" vienuolikę, o Turino "Juventus" vėl vieno įvarčio persvara įveikė varžovus, šį kartą tai buvo Tel Avivo "Maccabi".

Įvarčiais "lijo" D grupės rungtynėse tarp "Manchester United" ir "Fenerbahce" įmušti net aštuoni įvarčiai - "Hat-triką" pelnė sensacingą debiutą atlikęs naujasis Alekso Fergusono pirkinys 18-metis Wayne'as Rooney. Kitame grupės mače "Lyon" išvykoje pavyko nugalėti Prahos "Sparta" komandą.

A Grupė

"%c00036" 2 - 0 "%c00089"
5` [1 - 0] Mohammed Kallon
10` [2 - 0] Javier Saviola

"%c00131" 1 - 0 "%c00045"
17` [1 - 0] Ieroklis Stoltidis

B Grupė

"%c00137" 4 - 2 "%c00008"
30` [1 - 0] Diogo Rincon
59` [1 - 1] Andrey Voronin
68` [1 - 2] Jens Nowotny
69` [2 - 2] Diogo Rincon
74` [3 - 2] Florin Cernat
90` [4 - 2] Florin Cernat

"%c00003" 4 - 2 "%c00028"
3` [0 - 1] Daniele de Rossi
22` [0 - 2] Antonio Cassano
39` [1 - 2] Raul Gonzalez
53` [2 - 2] Luis Figo (11m)
72` [3 - 2] Raul Gonzalez
79` [4 - 2] Rorberto Carlos

C Grupė

"%c00001" 4 - 0 "%c00138"
28` [1 - 0] Roy Makaay
44` [2 - 0] Roy Makaay
52` [3 - 0] Roy Makaay (11m.)
55` [4 - 0] Ze Roberto

"%c00038" 1 - 0 "%c00218"
38` [1 - 0] Mauro Camoranesi

D Grupė

"%c00040" 6 - 2 "%c00148"
7` [1 - 0] Ryan Giggs
17` [2 - 0] Wayne Rooney
28` [3 - 0] Wayne Rooney
47` [3 - 1] Marcio Nobre
54` [4 - 1] Wayne Rooney
59` [4 - 2] Tuncay Sanli
78` [5 - 2] Ruud van Nistelrooy
81` [6 - 2] David Bellion

"%c00136" 1 - 2 "%c00055"
7` [1 - 0] Tomas Jun
25` [1 - 1] Mickael Essien
58` [1 - 2] Sylvaine Wiltord