Įvarčių trileryje – „Hegelmann“ pergalė © „Hegelmann“ nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ pasirengimo cikle iškovojo antrą pergalę paeiliui.

Šį kartą mėlynai balti turėjo panaikinti dviejų įvarčių deficitą kontroliniame susitikime su futbolo akademijos „Šiauliai“ futbolininkais. Po brazilo Michaelo Thuique dviejų ir japono Misaki Sato įvarčių „Hegelmann“ šventė rezultatyvią pergalę rezultatu 3:2.

Dvikovą mėlynai balti pradėjo tokia startine sudėtimi: Tomas Švedkauskas, Vilius Armalas, Samuelis Odeoyibo, Aleksandras Levšinas, Lukas Čerkauskas, Hugo Figueredo, Patrickas Popescu, Luanas Silva, Giedrius Matulevičius, Lazaras Sajčičius ir Filipas Dangubičius.

Rungtynių pradžioje šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį, bet V. Armalo galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, o po kelių sekundžių P. Popescu smūgį atrėmė vartininkas. Po kelių minučių ir Saulės krašto atstovai patikrino skersinio stiprumą, stiprų smūgį atliko Danielis Romanovskis.

30 min. svečiai išsiveržė į priekį po pelnyto baudinio, kurį realizavo Oleksijus Ščebetunas.

Kėlinio pabaigoje aktyviau varžovus paspausti pabandę „Hegelmann“ futbolininkai buvo nubausti dar kartą. 37 min. po netikslių veiksmų gynyboje, mėlynai baltus nubaudė Gabrielius Micevičius.

Antrajame kėlinyje abiejų komandų treneriai pakeitė beveik visus žaidėjus. „Hegelmann“ gretose aikštėje pasirodė Klaudijus Upstas, Didis Lutumba-Pitahas, Misaki Sato, Michaelas Thuique, Leifas Estevezas ir trys į peržiūrą atvykę žaidėjai iš Japonijos.

Iškart po pertraukos mėlynai baltiems pavyko ne tik rezultatą sušvelninti, bet ir išlyginti. Per tris minutes klubo naujokas iš Brazilijos M. Thuique surengė solo pasirodymą. Puolėjas pelnė du įvarčius ir rezultatas tapo 2:2.

62 minutę „Hegelmann“ futbolininkai surengė greitą išpuolį. Po M. Thuique puikaus perdavimo mėlynai baltus į priekį išvedė japonas M. Sato.

Per likusį rungtynių laiką šeimininkai užtikrintai kontroliavo kamuolį ir situaciją rungtynėse.

Kitas kontrolines rungtynes „Hegelmann“ futbolininkai vasario 28 dieną išvykoje žais su Viniaus „Žalgirio“ komanda.