Įvartis į savo vartus lėmė teisėju nusivylusios Lietuvos jaunimo rinktinės pralaimėjimą Gruzijoje (VIDEO)

Šį vakarą kovą Europos futbolo čempionato atrankoje nesėkmingai pratęsė Lietuvos jaunimo iki 21-erių metų rinktinė, kuri Gruzijoje kovojo su vietos bendraamžiais. Šį susitikimą tiesiogiai galėsite stebėti šioje naujienoje.

Be vieno žaidėjo beveik visą antrą kėlinį žaidę lietuviai varžovams pralaimėjo 0:1, o vienintelį įvartį į savo vartus pasiuntė Giedrius Matulevičius.

Pirmajame rungtynių kėlinyje iniciatyva priklausė šeimininkams, kurie kontroliavo kamuolį 71% rungtynių laiko, o iš viso atliko net devynis smūgius į Lietuvos rinktinės vartus. Tuo tarpu lietuviai per pirmąsias 45 minutes taip ir nepabandė smūgiuoti į varžovų vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje Lietuvos rinktinės nepasitenkinimą sukėlė abejotinas teisėjo sprendimas iš aikštės pašalinti Justą Lasicką. Varžovui iš nugaros bėgęs lietuvis kliudė Gruzijos rinktinės futbolininko kojas, o mačo arbirtas tai traktavo kaip tyčinį veiksmą ir 53-ąją minutę varžovai įgijo kiekybinį pranašumą.

Greitai prisitaikyti prie situacijos Lietuvos rinktinei nepavyko - jau po dviejų minučių krito įvartis į Mariaus Adamonio ginamus vartus, o kamuolį į savo vartus nukreipė Giedrius Matulevičius.

Nors per likusį mačo laiką lietuviai pabandė išlyginti rezultatą, daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir Lietuvos jaunimo rinktinė patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Po keturių sužaistų mačų Lietuvos rinktinės sąskaitoje yra trys taškai ir trečioje antrankos grupėje jie nukrito į paskutinę poziciją. Atranką pradėję pergale 3:0 prieš Farerų salų rinktinę, vėliau lietuviai be pralaimėjimo šiandien patyrė dar dvi nesėkmes - 0:6 prieš Daniją ir 0:2 prieš Lenkiją.

Rungtynės:

Gruzija 1 : 0 Lietuva

[1-0] 55' G. Matulevičius (į savo vartus)
53' J. Lasickas pašalintas iš aikštės

Startinės sudėtys:

Lietuva: Adamonis; Barauskas, Sadauskas, Šveikauskas; Šimkus, Matulevičius, Kloniūnas, Romanovskis; Jankauskas, Lasickas, Ruzgis.

Gruzija: Kupatadze; Chabradze, Tabidze, Margvelashvili, Shulaia; Kiteishvili, Mamuchashvili; Beridze, Arabidze, Zarandia; Tchanturia.