Įvartis į savus vartus lėmė „Tottenham“ pergalę prieš „Everton“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

Paskutinėse 33-ojo turo rungtynėse Londono „Tottenham“ minimaliu skirtumu 1:0 nugalėjo „Everton“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo visiška Londono ekipos dominacija. „Tottenham“ į priekį išsiveržė 24 rungtynių minutę, kai į savus vartus kamuolį nukreipė M. Keanas.

Po praleisto įvarčio „Everton“ ekipa vis aktyviau įsitraukė į rungtynes ir kūrė aštrias atakas. Vis dėlto mėlyniesiems įvarčio pasiekti nepavyko ir iš sostinės teks grįžti be taškų.

Po pirmojo kėlinio įvyko gana įdomus epizodas – tarpusavyje susikibo Hugo Llorisas ir Heung-min Sonas.

Po 33 turo Londono „Tottenham“ ekipa rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu Liverpulio „Everton“ – 11-oje.

Sekančias rungtynes abi ekipos rungtyniaus liepos 9-ą dieną.