Įvartis į savus vartus lėmė „Tottenham“ pergalę prieš „Everton“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

Paskutinėse 33-ojo turo rungtynėse Londono „Tottenham“ minimaliu skirtumu 1:0 nugalėjo „Everton“ ekipą.

Rungtynės prasidėjo visiška Londono ekipos dominacija. „Tottenham“ į priekį išsiveržė 24 rungtynių minutę, kai į savus vartus kamuolį nukreipė M. Keanas.

Po praleisto įvarčio „Everton“ ekipa vis aktyviau įsitraukė į rungtynes ir kūrė aštrias atakas. Vis dėlto mėlyniesiems įvarčio pasiekti nepavyko ir iš sostinės teks grįžti be taškų.

Po pirmojo kėlinio įvyko gana įdomus epizodas – tarpusavyje susikibo Hugo Llorisas ir Heung-min Sonas.

Po 33 turo Londono „Tottenham“ ekipa rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu Liverpulio „Everton“ – 11-oje.

Sekančias rungtynes abi ekipos rungtyniaus liepos 9-ą dieną.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
  • Albanas (IP: a9c015883)

Bent duokit konteksta del ko susipyko... Pagarba Llorisui, kad dave pizdi Sonui po to epizodo. Sonas atidave kamuoli ir vietoj to, kad bandytu atgal atsiimt ar kazka daryt ejo sau pasisvilpaudamas vejos kampeli kas vos nesibaige ivarciu.

• 11
  • AŠAudrius

Jo, gerai llorisas užsiuto. Reik pizdi duot už nesamones

• 4
  • Mo (IP: c1cec26b6)

Neidomios rungtynes, mourinho taktikos visada tai sugadina. Kam atsistot i gynyba iskart po ivarcio? Prasileisi ir jau varzybu kontrole kitoj puseje.