Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis © JumpStory nuotr.

Birželio 28 dieną įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis.

Posėdžio metu buvo sprendžiami aktualūs klausimai.

Pirmasis klausimas buvo susijęs su legionieriaus mokesčiu, taikomu Lietuvos čempionatuose. Priimta, kad legionieriaus mokestis nebebus taikomas ne Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie turi nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje, nepriklausomai nuo turimos pilietybės. Taip pat, jei žaidėjas pereina iš žemesnės lygos į aukštesnę, yra mokamas registracijos mokesčio skirtumas, jei iš aukštesnės į žemesnę, mokestis nėra taikomas, nes jis jau yra sumokėtas. Procedūros taikomos tiek nuolatiniam žaidėjo perėjimui, tiek laikino persikėlimo (nuomos) atveju.

Taip pat buvo priimta naujovė dėl Futsal I lygos organizavimo kitam sezonui – nuo kito sezono LFF tvirtins tik tų komandų dalyvavimą, kurios bus deleguojamos apskričių, naudojančių Futsal I lygos registraciją COMET sistemoje.

Posėdžio metu taip pat buvo patvirtinti merginų WU17 ir WU19 Baltijos taurės turnyrų, kurie vyks Lietuvoje (Birštone ir Jonavoje) nuostatai.

Taip pat buvo patvirtinta naujojo moterų rinktinės fizinio rengimo trenerio kandidatūra – juo tapo Vaidas Verbickas.

Dar vienas spręstas klausimas – 2022-2023-ųjų sezono LVJUFA 11x11, 8x8, 5x5 PRO lygos varžybų komandų sąrašo bei nuostatų patvirtinimas.

Posėdžio metu Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės treneris Valdas Ivanauskas pristatė rinktinės pasirodymą birželio mėnesio UEFA tautų lygos varžybose. Išklausius trenerio ir štabo pateiktą ataskaitą buvo priimtas sprendimas su treneriu bei jo štabu atsisveikinti.

Straipsnio įvertinimas: 0 2
 • Blue blood

  Visa valdzia isvyti ir tik tuomet lipdyti futbola

  • +2
 • Blue blood

  Visa valdzia isvyti ir tik tuomet lipdyti futbola

  • +2
 • Blue blood

  Visa valdzia isvyti ir tik tuomet lipdyti futbola

  • +2

Kitos naujienos