Įvyko tradcinis futbolo turnyras „Nespirk į pievas“ © Organizatorių nuotr.

Aktyvi Ringaudų bendruomenė tradiciškai organizuoja kaimynų futbolo turnyrą „Nespirk į pievas“. Prieš kelis metus futbolas įtraukęs Pievų gatvės kaimynus,sulaukia svečių iš kitų miestų ir miestelių, kurie aktyviai nori praleisti laiką su šeima, kaimynais, draugais. Renginyje dalyvauja tiek vaikai, tiek suaugę. Vis aktyviau į futbolo turnyrą įsitraukia dailiosios lyties atstovės.

Gegužės 18 dieną įvyko antrasis šiais metais futbolo turnyras, kuriame sudalyvavo septynios komandos iš Ringaudų „Balionai“, „Šeimininkai“, „Aidas“, „Mix“, „Barsukai“, Zapyškio „Kiečiausi“, Kauno „Man U“.

Turnyre žaidžiama kieme esančioje pievoje į netradcinius vartus su ketvirto dydžio kamuoliu. Komandos varžosi trys prieš tris, o visus rungtynių metu sprendimus priima besivaržančių komandų nariai.

Po atkaklių ir įnirtingų rungtynių futbolo „aikštelėje“ pirmąją vietą iškovojo Kauno „Man U“ (14 taškų), antrąją vietą užėmė Ringaudų „Mix“ (13 taškų), trečioje vietoje liko Ringaudų „Aidas“ (10 taškų).

Labai smagu, kad pas mus gatvėje visi aktyviai įsitraukia į futbolo turnyrą, nes tai puiki galimybė pabūti visiems kartu, pabendrauti. Kiekvieną kartą turnyre susirenka daug komandų, tad mūsų kaimynų, draugų ratas vis didėja – savo mintimis dalinosi po renginio viena iš dalyvių Raimonda Švedienė.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė