Visi šansai: „Panevėžys“ iš Izraelio išsiveža tik minimalų deficitą © fk-panevezys.lt nuotr.

Prasidėjo antrasis Konferencijų lygos atrankos etapas.

„Panevėžys“ išvykoje 0:1 nusileido Izraelio vicečempionams „Hapoel Beer Sheva“ ekipai.

19-ąją minutę Seydina Keita atliko pavojingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau „Hapoel“ vartininkas atlaikė smūgį.

Izraelio ekipa 35-ąją minutę įsiveržė į priekį. Po kampinio Shai Elias pasižymėjo stipriu bei tiksliu smūgiu, Vytautas Černiauskas liko bejėgis.

Antrajame kėlinyje „Hapoel Beer Sheva“ susikūrė daugiau progų, tačiau „Panevėžys“ taip pat turėjo momentų puolime.

Lietuvos ekipa kelis kartus pavojingai išbėgo į kontraatakas. Artemas Shedriy buvo pavojingoje pozicijoje, tačiau jo smūgį blokavo varžovų gynėjai.

Galiausiai mačas baigėsi minimalia „Hapoel“ pergale – 1:0.