J. Boatengas ir M. Hummelsas išvyko į Madridą

Miuncheno "Bayern" sirgaliai meldžiasi, kad rytoj įvyksiančiose atsakomosiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse galėtų žaisti pagrindiniai du centro gynėjo.

Bavarai pirmąsias rungtynes savo žiūrovų akivaizdoje Madrido "Real" klubui pralaimėjo rezultatu 1-2, todėl į Madridą išvyksta dėl žūtbūtinės kovos.

Bavarai po pirmųjų rungtynių neteko Javi Martinezo, kuris užsidirbo raudoną kortelę. Tačiau lyg to būtų negana, Jerome'as Boatengas po rungtynių pajuto skausmus ir negalėjo rungtyniauti savaitgalį "Bundesliga" pirmenybėse.

Taip pat buvo tikimasi, kad Matsas Hummelsas išvis negalės padėti klubui ketvirtfinalio etape, tačiau jis kartu su J. Boatengu išvyko į Madridą ir Carlo Ancelotti nepraranda vilties, kad abu galės sudaryti centro gynėjų porą.

Abu futbolininkai po šiandien įvyksiančios treniruotės atliks fitneso testus ir sužinos, ar galės išbėgti į "Santiago Bernabeu" stadioną.

Pastarąsias dvi "Bayern" rungtynes praleidęs puolėjas Robertas Lewandowskis su komanda treniruojasi normaliai ir rungtynėms Madride yra pasiruošęs 100 procentų.

Tuo tarpu "Bayern" oponentai "Real" turės verstis be Garetho Bale'o ir cento gynėjų Pepe bei Raphaelio Varane paslaugų.

Lemiama ketvirtfinalio dvikova Ispanijos sostinėje įvyks rytoj 21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos