J. Carragheris: „Nemanau, kad pasaulyje yra žaidėjas, kuris šiuo metu žaistų geriau už M. Salah“ © PA nuotr.

„Liverpool“ lyderis Mohamedas Salah pastaruoju metu demonstruoja puikią formą. Egiptietis jau įmušė 6 įvarčius naujame „Premier“ lygos sezone, o taip pat pasižymėjo jau penktose rungtynėse iš eilės. 

Vakar kita „Liverpool“ legenda Jamie Carragheris teigė, jog „raudoniesiems“ būtina išlaikyti M. Salah savo gretose, kadangi pastaruoju metu spaudoje spekuliuojama dėl egiptiečio ateities. 

„Liverpool“ vis dar planuoja pasirašyti naują kontraktą su M. Salah, tačiau derybos nejuda į priekį, nes puolėjas nori labai didelių pinigų. 

„Nemanau, kad yra žaidėjas pasaulyje ar Europoje, kuris šiuo metu geriau už jį žaistų. Jo statistika sezono pradžioje yra tiesiog nuoostabi“, - „Sky Sports“ eteryje teigė J. Carragheris. 

„Šiuo metu jis yra labai puikios formos, netgi turbūt geriausios, kurios kada nors yra buvęs. Jo atakų užbaigimas yra pasaulinės klasės ir jis yra pasaulinės klasės. 

„Jau sakiau tai per pastarąsias savaites – jis yra vienas geriausių, kurie kadanors žaidė už „Liverpool“. Klubas prarado Rogerį Huntą pastaruoju metu, vieną geriausių puolėjų, kurį klubas yra matęs. Mo Salah yra vienas iš jų, prisimenant Ianą Rushą, Rogerį Huntą. Jis patenka į geriausią visų laikų „Liverpool“ vienuoliktuką.

„Žinau situaciją, kurioje „Liverpool“ yra. Jie nėra tokioje situacijoje, kaip „Man City“, žinant kokios algos pas juos. „Liverpool“ negali leisti, jog ši situacija išsitęstų dar ilgiau, nes yra rizika, jog po dviejų metų jie gali prarasti M. Salah už dyką“, - komentavo J. Carragheris. 

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos