J. Cuadrado vedamas "Juventus" laimėjo derbį, "Inter" palaužė "Roma" (VIDEO)

Šiandien Italijos čempionate sužaisti du susitikimai, kuriuose svarbias pergales pasiekė Turino "Juventus" bei Milano "Inter" ekipos.

Čempionų titulą ginantys Massimiliano Allegri auklėtiniai miesto derbyje rezultatu 2-1 palaužė "Torino".

Pirmajame kėlinyje "Juvę" į priekį išvedė po Juano Cuadrado perdavimu tiksliu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjęs Paulis Pogba ir pertrauką komandos pasitiko rezultatui esant 1-0.

Visgi praėjus vos septynioms minutėms po pertraukos puikiai kamuolį į viršutinį vartų kampą pasiuntęs Cesare Bovo išlygino rezultatą.

Pergalę išplėšti "Juventus" sugebėjo tik pačioje mačo pabaigoje, kai įvartį pelnė Cuadrado. Kolumbiečio dėka jo ekipa pakilo į dešimtąją vietą.

Kitame mače Milano "Inter" namie minimaliu rezultatu palaužė "Roma" klubą ir perėmė iš jo "Serie A" lyderio poziciją.

Vienintelis rungtynėse pasižymėjo tolimu smūgiu sostinės vienuolikės vartininką nustebinęs saugas Gary Medelis.

Verta paminėti, jog "giallorossi" šiose rungtynėse buvo aktyvesni ir pirmavo pagal beveik visus statistinius rodiklius.

Kamuolio kontrolės skaičiai šeimininkų iš "madų sostinės" naudai nepersivertė net iš aikštės 74-ąją minutę pašalinus Miralemą Pjaničių.

"Juventus" 2 - 1 "Torino"
[1-0] 19' Paul Pogba
[1-1] 52' Cesare Bovo
[2-1] 90' Juan Cuadrado

"Inter" 1 - 0 "Roma"
[1-0] 31' Gary Medel
76' Miralem Pjanič ("Roma") pašalintas iš aikštės