J. Fleckas neabejoja, kad D. Hendersonas taps pagrindiniu „Man Utd“ ir Anglijos rinktinės vartininku © JumpStory nuotr.

„Manchester United“ priklausantis, tačiau „Sheffield United“ paskolintas Deanas Hendersonas šį sezoną yra vienas geriausių vartininkų visoje „Premier“ lygoje.

23-ejų anglas svariai prisidėjo prie to, kad lygos naujokai realiai pretenduotų kitą sezoną žaisti viename iš tarptautinių turnyrų.

Pats D. Hendersonas yra pripažinęs, kad jo tikslas vieną dieną tapti „Man Utd“ ir Anglijos rinktinės pagrindiniu vartų sargu, o „Sheffield Utd“ saugas Johnas Fleckas įsitikinęs, kad dabartinis jo komandos draugas tai įgyvendins jau artimiausiu metu.

„Hendersonas žaidžia nuostabiai ir vis dar yra labai jaunas. Jis sugeba išlaikyti vartus sausus bei gali išgelbėti komandą itin sudėtingose situacijose. Esu tikras, kad jo karjera bus puiki.

Deanas gana atvirai kalba, kad nori kuo greičiau tapti „Manchester United“ ir Anglijos rinktinės pagrindiniu vartininku. Jei atvirai, nemanau, kad jam labai daug iki to trūksta“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo J. Fleckas.

Pasak „Sky Sports“, „Man Utd“ klubas dar nėra priėmęs sprendimo, ką su perspektyviu vartininku darys artėjančią vasarą. Tikėtina, kad D. Hendersonas dar bent sezonui bus paskolintas „Sheffield Utd“ ekipai, kadangi „raudonieji velniai“ neseniai pratęsė kontraktą su Davidu De Gea.

Straipsnio įvertinimas: 3 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos