J. Guardiola: J. Tebasas pavydi „Man City“ © pexels

„La Liga“ pirmenybių vadovas Javieras Tebasas prisijungė prie kritikų armijos bei puolė „Man City“ komandą išteisinusį Sporto arbitražo teismą.

Ispanas pareiškė, kad reikia iš naujo įvertinti, ar ši institucija turi teisę atlikti tokius sprendimus.

J. Tebasui nutarė oponuoti „miestiečių“ klubo vyr. treneris Josepas Guardiola, kuris sakė:

„Šis vyrukas turėtų labai pavydėti, juk jis yra neįtikėtinas teisės ekspertas. Kitą sykį reikės jo paklausti, koks teismas turėtų vertinti mūsų veiklą.

Jiems vertėtų labiau rūpintis „La Liga“ reikalais.

Mes būsime kitą sezoną Čempionų lygoje, pone Tebasai. Mes tai padarėme ir atlikome tinkamai“, – sakė J. Guardiola.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...