Šiose rungtynėse pergalę šventė vokiečiai, o pralaimėję lenkai praktiškai palaidojo visas viltis užimti grupėje antrąją vietą. Todėl ir trenerių nuotaikos pasibaigus dvikovai buvo skirtingos.

Vokietijos rinktinės treneris Jurgenas Klinsmannas gyrė po keitimo pasirodžiusių Oliverio Neuville’o ir Davido Odonkoro žaidimą. Būtent po pastarojo perdavimo iš kairiojo krašto, vienintelį rungtynių įvartį pelnė Neuville’is.

"Mes norėjome įnešti daugiau greičio į rungtynes ir abu po keitimo pasirodę žaidėjai yra greiti, jie įnešė daugiau gyvybės" – savo sprendimus komentavo strategas.

Neuville’o nuomone, Vokietija nusipelnė laimėti. – "Man šiek tiek pasisekė, tačiau aš manau, kad pergalė buvo tikrai pelnyta."

Paskutinį kartą prieš komandą iš Europos pagrindiniuose turnyruose Vokietija buvo laimėjusi dar 1996 metais. Tuometinėje rinktinėje, iškovojusioje Europos čempionų vardus, dar žaidė dabartinis jos treneris Jurgenas Klinsmannas. Ši pergalė prieš lenkus, pasak jo, yra labai svarbi.

"Tokie momentai yra ypatingi, taip pat ir treneriui" – kalbėjo prieš čempionatą kritikuotas treneris. –"Kai viskas susideda i vieną vietą kaip dabar, tai yra lyg didelis emocijų sprogimas." Rinktinės puolėjas Davidas Odonkoras taip pat buvo sužavėtas. – "Aš net negaliu apsakyti šio jausmo, toks jis yra nuostabus. Džiaugiuosi, kad 'Olli' įmušė įvartį ir mes laimėjome rungtynes. Aš jaučiuosi puikiai, gavęs žaisti pusvalandį. Tai yra nuostabus jausmas" – emocijų neslėpė žaidėjas.

Lenkijos rinktinės strategas Pawelas Janas pripažino, kad Oliverio Neuville’io įvartis pasmerkė jo komandą. Po dviejų rungtynių lenkai vis dar neiškovojo taškų.

"Įvartis pačioje rungtynių pabaigoje sužlugdė visas mūsų galimybes ir aš jaučiuosi bjauriai." – savo jausmų neslėpė treneris.

"Paskutinėmis minutėmis mes padarėme klaidų, palikdami aikštės vidurį tuščią ir mūsų gynyba neturėjo jokių šansų." – analizavo Pawelas Janas. –"Deja, mes vis dar negalime įmušti įvarčių."

"Iš esmės, labiausiai tikėtina kad šios rungtynes mums baigia Pasaulio čempionatą" – pripažino Lenkijos rinktinės strategas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos