J. Kloppas: "Nesuprantu, kodėl "Atletico" žaidžia tokį futbolą"

"Liverpool" komandos svajonė, tapti antrąja komanda po Madrido "Real" apgynusia UEFA Čempionų lygos titulą, nebeišsipildys.

Sensacingai susiklosčiusios "Liverpool" ir Madrido "Atletico" rungtynės baigėsi "raudonųjų" nesėkme 2:3. "Liverpool" dominavo kone visą susitikimą, tačiau "Atletico" išsaugojo minimalų atsilikimą iki pratęsimo, o jo metu šeimininkus jau baudė už jų pačių klaidas.

97-ąją minutę pirmasis "Atletico" saugo Marcosas Llorente tolimas smūgis baigėsi įvarčiu, o dar po 8 minučių jo antras bandymas taip pat atnešė įvartį "rojiblancos" ekipai. Galutinį tašką jau pačioje pratęsimo pabaigoje padėjo Alvaro Morata.

Toks pralaimėjimas, kai "Liverpool" dominavo visą pagrindinį laiką, Jurgenui Kloppui yra sunkiai suvokiamas.

"Aš nesuprantu, kodėl "Atletico" žaidžia tokio stiliaus futbolą, kai turi tiek daug klasės savo sudėtyje. Jie gali žaisti tikrą futbolą", – pareiškė J. Kloppas.

"Aukščiausios klasės žaidėjai stovi išsirikiavę dviem gynybos blokais. Jie net neturėjo kontratakų. Pasižiūri į tokius žaidėjus kaip Koke, Saulį bei Llorente ir negali suprasti, kodėl jie nežaidžia tikro futbolo, o tik stovi savo aikštės pusėje ir laukia kada galės kontratakuoti.

Taip, jie nugalėjo mus ir turime su tuo susitaikyti, nors ir tai neatrodo teisinga. Supratau, kad esu tikras nevykėlis, nes žaidėjai įdėjo maksimalias pastangos, o mes vis tiek pralaimėjome.

Mus kartais lydėjo sėkmė kelionėje, kai pasiekėme du Čempionų lygos finalus. Vis dėlto šiandien buvo priešinga situacija – viskas sukosi nuo mūsų", – nusivylimo neslėpė strategas.