J. Kloppas nori pakeisti europiečių požiūrį į FIFA pasaulio klubų taurės turnyrą

"Liverpool" ekipa šeštadienį stos į kovą FIFA pasaulio klubų taurės finale, kur susitiks su "Flamengo" futbolininkais.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai pateko į ganą neįprastą situaciją, kadangi "Carabao" taurės turnyro ketvirtfinalį, kuriame "Liverpool" susitiko su "Aston Villa", bei pasaulio klubų taurės pusfinalį skyrė vos viena diena. Dėl šios priežasties prieš "Aston Villą" žaidė "Liverpool" jaunimas, kuris neturėjo didelių šansų bei baigė žygį šiame turnyre.

Prieš finalo dvikovą "Liverpool" strategas teigė, kad Europos klubų požiūris į FIFA pasaulio klubų taurės turnyrą yra netinkamas, todėl tikisi jį pakeisti.

"Mūsų ir "Flamengo" situacijos yra visiškai skirtingos. Jie atvyko čia su tikslu laimėti ir grįžti namo kaip herojai, o mums buvo pasiūlyta likti Anglijoje ir žaisti "Carabao" taurės rungtynes.

Bet mes esame čia ir norime laimėti šį trofėjų. Europoje požiūris į FIFA pasaulio klubų taurės turnyrą yra visiškai kitoks, nei likusioje pasaulio dalyje, ir mes norime tai pakeisti.

"Liverpool" fanai nori šio trofėjaus, kai kitų Europos komandų aistruoliams tai dažniausiai nėra taip aktualu. Matėme, kaip dėl pergalės trečiadienį kovojo "Monterrey", o kažko panašaus reikia laukti ir iš "Flamengo" futbolininkų", - apie artėjantį finalą kalbėjo J. Kloppas.

Straipsnio įvertinimas: 7 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos