J. Kloppas: „Pertraukos metu žaidėjams sakiau, kad turime žaisti dar geriau“ © AFP nuotr.

„Liverpool“ klubas sekmadienį išvykoje net 5:0 pažemino savo amžinus varžovus „Manchester United“ futbolininkus.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai jau po pirmojo kėlinio pirmavo 4:0, o pats vokietis po mačo džiaugėsi tokiu savo auklėtinių pasirodymu.

„Ar aš tikėjausi kažko panašaus? Tikrai ne. Tai, ką darėme varžovų aikštės trečdalyje, buvo tiesiog neįtikėtina. Nedavėme varžovams progos atsipalaiduoti, nuolat juos spaudėme ir pelnėme puikius įvarčius. Pertraukos metu žaidėjams sakiau, kad turime žaisti dar geriau.

Rezultatas yra neįtikėtinas. Praeis labai daug laiko, kol vėl nutiks kažkas panašaus. Mano žaidėjai šiandien įsirašė į šio klubo istoriją.

Negalėčiau būti laimingesnis. Nuostabu, kad galiu būti šios ypatingos komandos dalimi“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo J. Kloppas.