J. Kloppas po dar vienos nesėkmės prakalbo apie prastą žaidimą gynyboje

0:5 – tokį neigiamą įvarčių santykį per pastarąsias dvejas rungtynes užfiksavo "Liverpool" klubas.

Jurgeno Kloppo treniruojama "raudonųjų" ekipa antradienį vakare buvo eliminuoti iš FA taurės. Juos aštuntfinalyje rezultatu 2:0 įveikė Londono "Chelsea" komanda.

"Liverpool" ekipą šioje akistatoje žudė klaidos gynyboje, apie kurias po rungtynių prabilo ir J. Kloppas.

"Vienintelis dalykas, dėl kurio iki tol nepralaimėjome tiek daug rungtynių, buvo geras žaidimas gynyboje", – sakė strategas. – Įprastai komandos, kurios žaidžia prieš mus, nesusikuria daug galimybių pasižymėti. Dabar turime pripažinti, kad per pastarąsias trejas rungtynes praleidome per daug įvarčių."

"Manęs negąsdina dabartinė komandos forma. Tiesa, kad šiuo metu nesame geriausioje sezono atkarpoje, tačiau nuo pralaimėjimų niekur nepabėgsi. Svarbiausia, kad turime šansą pataisyti situaciją ir vėl grįžti ten, kur buvome", – tęsė strategas.

"Liverpool", rungtynėse su "Chelsea" kentėjęs dėl savo paties klaidų, taip pat turėjo ne vieną gerą galimybę išlyginti rezultatą.

"Daug kas šiose rungtynėse man patiko", – sakė J. Kloppas. – Žinome, kur turime tobulinti žaidimą ir tai bandysime padaryti. Tai tikrai nėra geriausios trys savaitės šiame sezone, bet dabar artėjančios savaitės gali tokiomis tapti."