J. Kloppas šventinį paradą yra pasiruošęs surengti nors ir kito sezono viduryje © JumpStory nuotr.

„Premier“ lygos sezoną pratęsti planuojama jau birželio 17 dieną, o to itin laukia „Liverpool“ fanai, kurie pagaliau pamatys savo komandą į viršų keliančią šį trofėjų.

Tiesa, dėl koronaviruso pandemijos visos šventinės ceremonijos bus kiek kitokios nei įprastai ir bent kol kas panašu, kad „Liverpool“ turės atidėti komandos paradą miesto gatvėmis.

Vis tik Jurgenas Kloppas problemos šioje situacijoje nemato ir yra pasiruošęs tinkamai atšvęsti titulą nors ir kitą sezoną.

„Suprantu, kad dabar negalėsime tinkamai atšvęsti titulo ir tai nėra malonu. Tikrai nesvajojau apie titulo šventimą tuščiame stadione ir tuomet tiesiog kelionę namo.

Viską įsivaizdavome kitaip, bet dabar negalime nieko pakeisti. Kodėl turėtume daryti problemą dėl to, ko neįmanoma pakeisti?

Tikrai ateis diena, kuomet gyvenimas sugrįš į normalias vėžes. Būtent tada turėsime progą tinkamai pažymėti iškovotą trofėjų.

Net jei mes norėsime švęsti po 12 ar 13 kito sezono turo, kas mums gali uždrausti? Mes juk turėsime iškovotą trofėjų ir galėsime surengti paradą miesto gatvėmis. Jei kažkam tai atrodo beprotiška, man visiškai nerūpi.

Ar tai vis dar bus tokia pat ypatinga šventė? Be jokių abejonių. Viskas bus kitaip, bet kitaip nebūtinai reiškia blogai“, – bendraudamas su „Sky Germany“ kalbėjo J. Kloppas.

Straipsnio įvertinimas: 7 2
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos