J. Kloppas užstojo O. G. Solskjaerą bei pažėrė kritikos „Premier“ lygai © AFP nuotr.

Ketvirtadienio vakarą įvyks dėl fanų protesto atidėtos Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester United“ ir „Liverpool“ ekipų.

Šias rungtynes „raudonieji velniai“ pasitinka po tikro maratono: sekmadienį „Man Utd“ iškovojo pergalę prieš „Aston Villą“, o štai antradienį turėjo pripažinti „Leicester“ pranašumą.

Tiesa, antradienį Ole Gunnaras Solskjaeras savo sudėtyje atliko net 10 pakeitimų ir tai sulaukė nemažai kritikos, kadangi tai palengvino „lapių“ situaciją kovoje dėl vietos pirmajame ketverte. Būtent dėl šio tikslo šiuo metu kovoja ir „Liverpool“.

Vis tik Jurgenas Kloppas prieš ketvirtadienio rungtynes užstojo O. G. Solskjaerą bei teigė, kad norvegas tiesiog neturėjo kitos išeities, kaip tik rotuoti savo sudėtimi.

„Būtent tokios „Man Utd“ sudėties tame mače ir tikėjausi. Žinojau, kad Ole privalo atlikti tam tikrus pakeitimus po sekmadienio rungtynių. 

Jau kokius 500 kartų sakiau, kad visa šita situacija, kuri verčia komandą žaisti grafiku sekmadienis – antradienis – ketvirtadienis, yra tiesiog nusikaltimas. Tai tikrai nėra Solskjaero ar žaidėjų kaltė. 

Man daug kas užduoda klausimą: ar būčiau pasielgęs taip pat? Taip, nes kitos išeities tokioje situacijoje tiesiog nėra.

Mes pasiekėme sezono finišą ir „United“ dar laukia Europos lygos finalas, o lyga nusprendė, kad jie turi žaisti trejas rungtynes per penkias dienas. Tai tiesiog nesuvokiama“, – spaudos konferencijoje kalbėjo J. Kloppas.

Straipsnio įvertinimas: 23 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos