J. Kloppas: „WBA nusipelnė taško“ © pexels

„Liverpool“ sekmadienį kiek netikėtai namuose nesugebėjo įveikti vienų iš „Premier“ lygos autsaiderių „West Bromwich Albion“ futbolininkų.

Anglijos čempionai pirmavo po 12-ąją minutę Sadio Mane pelnyto įvarčio, tačiau pačioje mačo pabaigoje rezultatą išlygino Semi Ajayi.

Po susitikimo „Liverpool“ strategas Jurgenas Kloppas nebuvo sužavėtas varžovų pasirinkta taktika, tačiau pripažino, kad WBA nusipelnė taško.

„Nemanau, kad kažkas galėtų tikėtis, jog varžovai žais taip, kaip šiandien žaidė WBA. Jų išsidėstymas aikštėje priminė 6-4-0. Nepaisant to, manau, kad pirmajame kėlinyje žaidėme neblogai.

Antrasis kėlinys jau buvo prastesnis. WBA triskart pabėgo į pavojingas kontratakas ir kėlė per daug kampinių. Esame patys kalti, kad vietoj trijų taškų iškovojome tik vieną.

Labai sunku išlaikyti gyvumą atakose, kai tave pasitinka 10 varžovų. Kaip bebūtų, tenka pripažinti, jog varžovai tinkamai atliko savo darbą.

WBA nusipelnė taško, nes mes nesugebėjome uždaryti rungtynių. Visi supranta, kad privalėjome žaisti geriau“, – bendraudamas su „Sky Sports“ kalbėjo J. Kloppas.

    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...
    Komentarų kol kas nėra...