J. Kloppui skirta piniginė bauda už kritiką teisėjui

"Liverpool" komandos treneris Jurgenas Kloppas bus priverstas paploninti savo piniginę - vokiečiui skirta 45 tūkstančių svarų sterlingų bauda už kritiką teisėjui Kevinui Friendui, kuris vadovavo "Premier" lygos rungtynėms tarp "West Ham United" ir "Liverpool" ekipų vasario pradžioje.

Susitikimas tuomet baigėsi lygiosiomis 1:1, o vienintelis "Liverpool" įvartis, kaip parodė vaizdo kartojimas, buvo pelnytas iš nuošalės.

Vis tik būtent "Liverpool" strategas buvo tas žmogus, kuris po rungtynių liko labiausiai nepatenkintas teisėjo darbu.

"Turėjome gerų momentų ir pelnėme įvartį, kuris, kaip man pasakė, buvo iš nuošalės.

Tai paaiškina dalykus, kurie vyko antrojoje rungtynių pusėje, nes teisėjas, greičiausiai, pertraukos metu suprato, jog suklydo.

Teisėjas turėjo tai žinoti, nes antrajame kėlinyje buvo daug keistų situacijų. Jos nebuvo esminės, bet tiesiog trikdė rungtynių ritmą.

Jei padarau klaidą pirmajame kėlinyje, aš, kaip žmogus, nenorėčiau daryti jų dar daugiau", - tąkart po rungtynių sakė J. Kloppas.