Kroatijos čempionų „Rijeka“ žygis Čempionų lygoje tęsėsi neilgai.
Antrame raunde prie atrankos prisijungęs Justo Lasico klubas pralaimėjo Bulgarijos čempionams „Ludogorets“.
Pirmasis mačas pasibaigė 0:0, o antrajame po pratęsimo „Ludogorets“ 3:1 įveikė „Rijeką“.
70-ąją minutę į aikštę žengęs J. Lasickas po minutės atliko rezultatyvų perdavimą – serijos rezultatą lygino Ameras Gojakas.
Per likusį pagrindinį laiką „Rijeka“ liko devyniese. Kroatijos čempionų žaidėjai gavo net dvi raudonas korteles po grubių pražangų.
Per pratęsimą „Ludogorets“ pelnė du įvarčius.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą