J. Mourinho agonija tęsiasi: "West Ham" namuose pranoko "Man Utd" futbolininkus

Anglijos "Premier" lygoje 14 val. 30 min. sužaistos pirmosios 7-ojo turo rungtynės.

"Manchester United" tragedija prasitęsė ir Londono olimpiniame stadione - "West Ham" rezultatu 3:1 pranoko "raudonuosius velnius", o Jose Mourinho karjera pakibo ant dar plonesnio plauko.

Svečiams iš Mančesterio, kurie šioje dvikovoje pasirinko kiek neįprastą taktiką, rungtynės jau nuo pat pradžios prasidėjo nesėkmingai - 5-ąją minutę "plaktukai" įgijo pranašumą. Po Pablo Zabaletos perdavimą nuostabų įvartį kulniuku įmušė Felipe Andersonas, dar prieš kelis metus intensyviai sietas su pačiu "Man Utd".

Po greito įvarčio Mančesterio vienuolikei lengva atsitiesti nebuvo - "plaktukai" ir toliau žadė agresyviai bei sugebėdavo nemažai laiko būti su kamuoliu.

Skaudus smūgis "Man Utd" vienuolikei buvo suduotas prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą. 43-ąją minutę Andrėjus Yarmolenko atliko gana nepatogų smūgį link varžovų vartų, kur buvo spūstis, kamuolys pataikė į Victoro Lindelofo koją ir Davidas De Gea buvo priverstas tik akimis palydėti į vartų tinklą skriejantį kamuolį.

Antrajame kėlinyje Jose Mourinho naujovių į žaidimą neįnešė - tik 57-ąją minutę buvo atliktas pirmasis keitimas. Visgi jis davė vaisių - po aikštėje praleistų 14 minučių pasižymėjo Marcusas Rashfordas. Šis taip pat itin meistrišku smūgiu po kampinio nuginklavo varžovų vartus.

Atrodė, kad "Man Utd" turi visas galimybes pakovoti bent dėl lygiųjų, tačiau jau po kelių minučių jų viltys buvo sugniuždytos. Kamuolį aikštės viduryje perėmęs Markas Noble'as atliko perdavimą į baudos aikštelę įkertančiam Marko Arnautovičiui, kuris likęs vienas prieš vartininką padėjo galutinį tašką šioje dvikovoje.

"Man Utd" komandai tai buvo antroji nesėkmė iš eilės žaidžiant visuose turnyruose, o "Premier" lygoje per paskutines dvi rungtynes jie yra iškovojo tik vieną tašką.

Šiuo metu "raudonieji velniai" rikiuojasi aštuntoje pozicijoje, o po klaikios sezono pradžios atsigaunantis "West Ham"  jau kyla į 12-ąją vietą.

"West Ham" 3 - 1 "Man Utd"
5' [1 - 0] F. Anderson
43' [2 - 0] V. Lindelof (į savus vartus)
71' [2 - 1] M. Rashford
74' [3 - 1] M. Arnautovič