J. Mourinho: Bale'o mano taikinių sąraše nėra

Praėjusį savaitgalį kalbėjęs apie tai, jog nepavyks prisivilioti Cristiano Ronaldo, "Manchester United" treneris Jose Mourinho atskleidė, kad neišdegs ir kitos Madrido "Real" žvaigždės Garetho Bale'o perėjimas.

Velso rinktinės narys su grįžimu į "Premier" lygą yra siejamas jau ne pirmą vasarą, bet panašu, jog rekordinis "karališkojo" klubo pirkinys džiaugiasi savo karjera Ispanijoje.

Per ketverius metus jis laimėjo tris UEFA Čempionų lygos titulus bei "La Liga" pirmenybes, o svarbiausiuose susitikimuose dažniausiai žaisdavo puikiai.

"Ne, (jo nėra mano taikinių sąraše - red. past.)", - spaudos konferencijoje atskleidė Mourinho. "Ne, nes tiesiog turi kontaktų, turi nuojautą, supranti dalykus."

"Man atrodo, jog Bale'as mėgsta Madridą, mėgaujasi dabartiniu iššūkiu, mėgaujasi situacija."

"Jis yra klube, kuris dabar yra labai geroje padėtyje. Iš jo pusės niekada nejaučiau troškimo išvykti, taigi, kam dėl to švaistyti laiką bei energiją?"

Snaiperis Romelu Lukaku bei vidurio gynėjas Victoras Lindelofas kol kas yra vieninteliai "Man United" naujokai. Anot įvairių gandų, "raudonieji velniai" taip pat domisi Nemanja Matičiumi, Ivanu Perišičiumi ir Ericu Dieriu.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
 • Myliu_Futbola

  Graziai Martialis sianakt 3 realo gynejus ismaude... 😃

  • 0
 • Myliu_Futbola

  Graziai Martialis sianakt 3 realo gynejus ismaude... 😃

  • 0
 • Myliu_Futbola

  Graziai Martialis sianakt 3 realo gynejus ismaude... 😃

  • 0

Kitos naujienos