J. Mourinho griežtai atsikirto O. G. Solskjaerui © „Reuters“ nuotr.

Jose Mourinho ir jo treniruojama Londono „Tottenham“ ekipa sekmadienį patyrė dar vieną skaudų pralaimėjimą „Premier“ lygoje, kai namuose rezultatu 1:3 nusileido „Manchester United“ futbolininkams.

Tiek mačo metu, tiek po jo daug diskusijų sukėlė incidentas 33-ąją rungtynių minutę, kai Edinsono Cavani įvartis po VAR peržiūros buvo neįskaitytas dėl Scotto McTominay'aus pražangos prieš Heung-Min Soną.

Šį epizdoą vaizdžiai pakomentavo Ole Gunnaras Solskjaeras, kuris teigė, kad jei tokioje situacijoje taip elgtųsi jo sūnus, jis tiesiog negautų vakarienės.

Tokie žodžiai itin supykdė „pentinų“ strategą J. Mourinho, kuris atsikirto norvegui.

„Visų pirma, noriu pasakyti, kad mane labai nustebino toks Solskjaero pasisakymas. Bet jūs, žurnalistai, mano nuomonės apie tai net neklausiate. Savo nuomonę aš jau pasakiau ir pačiam Solskjaerui į akis.

Įsivaizduokite, kokia būtų reakcija, jei kažką panašaus apie kitos komandos žaidėją būčiau pasakęs aš. Labai liūdna, kad jūs manęs apie tai net nepaklausiate. Žurnalistai manęs negerbia taip, kaip kitų trenerių.

Sonui labai pasisekė, kad jo tėvas yra geresnis žmogus už Olę. Aš pats esu tėvas ir savo vaiką privalau pamaitinti, kad ir ką jis darytų. Jei reikia dėl to vogti, tu tai ir darai. Esu labai nusivylęs“, – spaudos konferencijoje kalbėjo J. Mourinho.

Jau bendraudamas su „Sky Sports“ portugalas teigė, kad jo komanda nenusipelnė pralaimėjimo bei buvo įsitikinęs, jog mačo pradžioje iš aikštės turėjo būti pašalintas Paulis Pogba.

„Manau, kad žaidėme geras rungtynes. Mes nusipelnėme geresnio rezultato. Mums kiek nepasisekė, nes, mano nuomone, Paulis Pogba už smūgį alkūne Serge'ui Aurier turėjo būti pašalintas iš aikštės“, – teigė „Tottenham“ strategas.

Paprašytas pakomentuoti VAR sprendimą neįskaityti E. Cavani įvarčio, J. Mourinho nedaugžodžiavo.

„Aš nebesuprantu VAR. Žiūrėjau „Fulham“ mačą su „Wolves“ ir kai kurių sprendimų paaiškinti yra tiesiog neįmanoma. Kartais VAR nusprendžia vienaip, kartais – kitaip. Net nežinau, ką pasakyti. Žaidėjai nebešvenčia įvarčių, nes tiesiog nežinai, kokį sprendimą priims VAR“, – kalbėjo J. Mourinho.

Straipsnio įvertinimas: 6 9
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos