J. Mourinho išvarymu pažymėtose rungtynėse „Roma“ namuose krito prieš „Atalanta“ © AP nuotr.

Sekmadienio vakarą „Serie A“ vykusiose rungtynėse „AS Roma“ namuose rezultatu 1:0 nusileido „Atalanta“ vienuolikei.

Visų rungtynių metu Jose Mourinho auklėtiniai turėjo iniciatyvą, tačiau vienintelį mačo įvartį pelnė „Atalanta“ futbolininkai. 35 minutę precizišku smūgiu iš baudos aikštelės prieigų kamuolį į apatinį dešinį vartų kampą pasiuntė Giorgio Scalvini. Įdomu tai, kad tai buvo vienintelis svečių smūgis į vartų plotą šiame susitikime.

„Roma“ stengėsi ieškoti išlyginamojo įvarčio, tačiau jo pasiekti jiems nepavyko, o nuo 57 minutės šeimininkai turėjo verstis be komandos trenerio Jose Mourinho nurodymų. Portugalas prieš save išvydo raudoną kortelę už aistrų nesuvaldymą teisėjo atžvilgiu.

Po šių rungtynių „Atalanta“ bent kuriam laikui užkopė į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją. Tuo tarpu, „Roma“ šiuo metu rikiuojasi šešta.