J. Mourinho: jei būčiau "Man Utd" gynėjas, pykčiau ant savo puolėjų

Jose Mourinho po lygiųjų UEFA Europos lygos ketvirtfinalyje itin patenkintas komandos darbu neliko, o kritikos strėlės buvo nukreiptos į atakuojančius žaidėjus, kurie nesugebėjo realizuoti daugybės progų.

Vakar Belgijoje įvykusiame pirmajame ketvirtfinalio mače Briuselio "Anderlecht" rungtynių pabaigoje išplėšė lygiąsias prieš "Manchester United". Po Henrikho Mkhitaryano įvarčio "raudonieji velniai" ilgą rungtynių laiką pirmavo ir dominavo kiekviename aikštės centimetre, tačiau šeimininkai sugebėjo pasiekti lygiąsias.

J. Mourinho po rungtynių tvirtino, kad aikštėje buvo daug žaidybinio broko, tačiau visą situaciją gelbėjo patikimai gynyboje žaidę futbolininkai.

"Mes atakavome be supratimo, pernelyg lengvai ir dažnai prarasdavome kamuolius. Mūsų kontratakos nutrūkdavo dėl blogų sprendimų ir prasto darbo su kamuoliu", - apie žaidimo kokybę užsiminė J. Mourinho.

"Varžovai dėl to gaudavo progų greitai atakuoti. Laimei, mūsų gynėjai šiandien žaidė gerai ir išsprendė visas problemas. Tačiau jei aš būčiau "Man Utd" gynėjas, pykčiau ant savo puolėjų", - pridūrė strategas.

Atsakomoji dvikova "Old Trafford" stadione įvyks kitą ketvirtadienį.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos